Yogi Bear

1 godz. 20 min.
5,8 13 851
ocen
5,8 10 13851
1 441
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}
{"type":"film","id":547156,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Yogi+Bear-2010-547156/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Miś Yogi
 • saitek ocenił(a) ten film na: 5

  Wątek miłosny mogliby sobie darować.

  To udawanie zwierząt przez tą laskę było głupie ale może się dzieciom podobać.

  Do tego po raz kolejny spotkałem się z filmem dla dzieci, że jakiś zły pan polityk czy przedsiębiorca chce zniszczyć jakiś dom, teren itp. głównych bohaterów dla swoich niecnych celów. Ten schemat już nudzi.

  Kilka chamskich skrótów i zbiegów okoliczności....ale dzieciom to nie będzie przeszkadzać.

  Dubbing był straszny. Nie rozumiem też czemu dubbingowano dialogi a już takie westchnięcie itp. nie...strasznie było słychać różnicę.

  Nigdy nie byłem fanem kreskówkowego Yogiego i filmowego też nie będę. Mimo to oglądało się całkiem przyjemnie przymykając oko na pewne głupotki i uproszczenia.


 • kinoman1985 ocenił(a) ten film na: 4

  saitek Dla mnie kino ujdzie nie zabawne jest ale da sie oglądac ,jak pamiętam w bajce strażnik i Mis nie byli jakims kumplami zawsze miedzy nimi była rywalizacja tutaj chociaż ,strażnik nie popierał ze Yogi kradł kosze turystą to troche jakby nie widział problemu.Sądze że jakby byla ta rywalizacja pomiedzy straznikiem ,a misiem sądze ze film mogl byc bardziej zabawny. 4/10

 • saitek ocenił(a) ten film na: 5

  kinoman1985 No kumplami nie byli ale chyba (tak mi się wydaję, że były takie odcinki) mimo wszystko zależało im na sobie gdy coś się poważnego działo....