Odtwórz Zwiastun nr 1 2:10
Film

Third Person

2013 2 godz. 17 min.
6,7 17 682
oceny
6,7 10 17682
14 725
chce zobaczyć
{"rate":5.0,"count":1}
{"id":"651592","linkUrl":"/film/Miasta+mi%C5%82o%C5%9Bci-2013-651592","alt":"Miasta miłości","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/15/92/651592/7643360.2.jpg"}
Toczące się w różnych miastach losy par, których historie dotykają tematu skomplikowanej miłości. Więcej Mniej
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Miasta miłości
Miasta miłości (2013) Zwiastun nr 1 2:10
Miasta miłości
Miasta miłości (2013) Fragment Spacer 1:09
Miasta miłości | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2013 | Film Film opowiada trzy przeplatające się historie, które rozgrywają się w Nowym Jorku, Paryżu i Rzymie. W Nowym Jorku kobieta próbuje odzyskać prawo do opieki nad synem, o którego próbę zamordowania jest oskarżona. W Paryżu sfrustrowany pisarz ma romans z kochanką swojego ojca. W Rzymie amerykański biznesmen zakochuje się we Włoszce i musi pomóc uratować jej córkę, która została porwana przez mafiosa.

Tocząca się w trzech miastach historia sześciu osób, których losy splatają się w jedną całość, dotykając z różnych stron tematu trudnej miłości. W Rzymie amerykański biznesmen, Sean (Adrien Brody), zakochuje się w pięknej Włoszce, Monice (Moran Atias). Trafiając w sam środek kryminalnej intrygi, musi odnaleźć porwaną córkę ukochanej. WTocząca się w trzech miastach historia sześciu osób, których losy splatają się w jedną całość, dotykając z różnych stron tematu trudnej miłości. W Rzymie amerykański biznesmen, Sean (Adrien Brody), zakochuje się w pięknej Włoszce, Monice (Moran Atias). Trafiając w sam środek kryminalnej intrygi, musi odnaleźć porwaną córkę ukochanej. W Nowym Jorku Julia (Mila Kunis) zostaje oskarżona o usiłowanie zabójstwa swojego syna. Dziecko trafia pod opiekę ojca, ale matka za wszelką cenę próbuje udowodnić swoją niewinność i odzyskać synka. W Paryżu natomiast pisarz, Michael (Liam Neeson), odchodzi od swojej żony, by rozpocząć nowy związek z kochanką, Anną (Olivia Wilde). Smutna tajemnica ciążąca nad tą parą powoduje, że nigdy nie są ze sobą w pełni szczęśliwi...

boxoffice
$1 021 398 w USA
dystrybucja
studio
Apulia Film Commission (wsparcie) / Corsan / Hwy61 / Więcej...
data produkcji
2013
tytuł oryg.
Third Person
inne tytuły
Miasta miłości Polska
Puzzle Francja
Dritte Person Niemcy
Third Person Holandia
Więcej...
We wczesnej fazie produkcji kandydatami do ról w filmie byli Naomi Watts oraz Jude Law.
Mila Kunis początkowo miała zagrać Annę, jednak kiedy przeczytała scenariusz poprosiła o możliwość wcielenia się w rolę Julii.
Gdy Anna patrzy w Paryżu na swojego iPhona, telefon pokazuje sieć AT&T, która nie oferuje swoich usług we Francji. Na ekranie powinna wyświetlać się nazwa lokalnego dostawcy.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych