PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=409095}

Misjonarz

Missionary Man
5,3 1 600
ocen
5,3 10 1 1600
Misjonarz
powrót do forum filmu Misjonarz

Dobre kino!!!!

ocenił(a) film na 10

Super juz dawno Lungrena nie widziałem w filmie super filmik Mi sie podobał jak za starych czasów super wykonczył gang motocyklowy dobre ujęcia i super odrzuty ludzi jak wyrwie z dubeltówy:)

ocenił(a) film na 10
godzilla15

Dokładnie! Polecam wszystkim fanom Dolpha i nie tylko! Klasyczne kino akcji w stylu lat 80-90. Dolph jak zwykle ultra kozak!

ocenił(a) film na 8
thick

Także polecam,w starym dobrym stylu.Choć pod koniec filmu chodzi jak terminator ale to do Dolpha podobne.8/10

ocenił(a) film na 8
godzilla15

Ja też polecam,Misjonarz to jeden z najlepszych filmów z Lungrenem.

godzilla15

potwierdzam, film jest bardzo dobry. moze nie kazdy lubi takie kino, ale "prawdziwi faceci" napewno docenia:)
swietna gra glownego aktora!!

ocenił(a) film na 7
godzilla15

tez polecam film bardzo dobry lundgren trzyma forme a wtym filmie mial 50 lat tak trzymać!! niech kręci dalej bo daje rade ,polecam

ocenił(a) film na 8
Adrian19

Ja też. Fajny film mogli by pomyśleć o kontynuacji ,bo z tym filmem trudno się rozstać

ocenił(a) film na 7
godzilla15

duzo lepszy niz sie spodziewalem... ci co tak zanizyli mu ocene i daja 1 albo 2 chyba nie widzieli jeszcze prawdziwej chaly... ten film to bardzo solidne kino B pod kazdym wzgledem... a kilka scen jest naprawde dobrych jak np kiedy wiesza kolesia opuszczajac schody pozarowe..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones