PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=409095}

Misjonarz

Missionary Man
5,3 1 600
ocen
5,3 10 1 1600
Misjonarz
powrót do forum filmu Misjonarz

Nie oszukujmy się,jest To prosty Film jakich wiele dodatkowo słabo zrobiony widać Amatorkę nie wspominając Gry Aktorskiej co niektórych Aktorów. Bardzo naiwna próba przesłania Wartości rasistowskich oraz żenujące sceny niby romansu..:(Najbardziej rozbawiła mnie scena Kiedy Kobieta Przypadkiem przychodzi do Lundgrena Opowiada mu O tym jak bardzo Przypomina mu on jej męża prawie z łzami w oczach mówi jak go Kochała i dzieci...( Dolph na To "Naprawdę":) i wstaje do boju) A kobieta po pięknej przed mowie, podobno taka dobra itp zaciąga do łóżka Faceta którego zna kilka dni:)..:). No Ale to już czepianie się... Jedynie co mi się podobało w Tym Filmie to niektóre sceny Końcowe w jaki sposób rozwalał Przeciwników...zwłaszcza ostatni strzał w głowę. Rozumie Proste Filmy z Prostą Fabułą ale jeśli robimy coś prostego to zróbmy to chociaż Poprawnie:). Obraz Który w początkach lat 90 mógł by się podobać. Ale Dostałem to na własne życzenie wiedziałem co włączam więc nie mam żalu do obrazu :)Kino Klasy B Dostałem to czego oczekiwałem z lekką nadzieją na pozytywny zawód

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones