PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=832304}
7,1 24 591
ocen
7,1 10 1 24591
6,9 37
ocen krytyków
Mission: Impossible Dead Reckoning Part One
powrót do forum filmu Mission: Impossible - Dead Reckoning - Part One

Hej, wiem, że moje pytanie jest nietypowe, ale naprawdę mam dylemat. Nigdy jeszcze nie byłam w IMAXie i nie mam pojęcia, które miejsca są najlepsze.

Niesamowite wyczyny kaskaderskie Toma Cruise'a aka Tomasza Rejsa (jak go pieszczotliwie nazywam :D) oraz imponujące praktyczne efekty specjalne sprawiają, że przymierzam się do seansu MI:7 właśnie w IMAXie, ale nie wiem, które miejscówki wybrać.

Jak mi radzicie? Jak daleko od tego wielgaśnego ekranu najlepiej usiąść, żeby odbiór filmu był jak najlepszy? W kinie, do którego planuję się wybrać rzędów jest dwanaście. Z góry bardzo dziękuję za pomoc. :)

P.S. Czy w ostatnich rzędach też dobrze widać napisy? Nie mam idealnego wzroku.

SmileAlways

Z Imaxa nie korzystam często, bo nie ma go w moim mieście. Jednak kiedy już byłem, to wybierałem miejsca od połowy sali w górę i doświadczenie było świetne. Mogę tylko tyle podpowiedzieć licząc, że coś pomogłem ;)

Brzozun

Oczywiście, że pomogłeś. :-) Dziękuję bardzo. Miłego wieczoru!

ocenił(a) film na 8
SmileAlways

Na przykładzie Krakowa, w mojej ocenie najlepsze miejsca to 14,15 i 16, w rzędach 6, 7 oraz 8.

ocenił(a) film na 8
SmileAlways

Siedziałem w krakowskim IMAXie w 6 rzedzie m.14. Super. Nawet mógłby być 5 rząd. Ale to mini IMAX.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones