6,4 657
ocen
6,4 10 1 657
203
chce zobaczyć
{"type":"film","id":95982,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Mistrz+ta%C5%84ca-1968-95982/tv","text":"W TV"}]}
Mistrz tańca
  • TVP VOD - https://vod.tvp.pl

    oferta
    Sprawdź szczegóły


Akcja filmu rozgrywa się w dwóch planach czasowych. W mieszkaniu pisarza żyjącego w drugiej połowie XX wieku pojawia się wieczorem tajemnicza postać. Józef jest ubrany w strój sprzed stu lat i dziwnie brzmiącym głosem rozpoczyna opowieść. Wydarzenia przenoszą się w wiek XIX. Jesiennym wieczorem Józef spaceruje po Warszawie. SpotykaAkcja filmu rozgrywa się w dwóch planach czasowych. W mieszkaniu pisarza żyjącego w drugiej połowie XX wieku pojawia się wieczorem tajemnicza postać. Józef jest ubrany w strój sprzed stu lat i dziwnie brzmiącym głosem rozpoczyna opowieść. Wydarzenia przenoszą się w wiek XIX. Jesiennym wieczorem Józef spaceruje po Warszawie. Spotyka dziwnie wyglądającą postać – mężczyzna w czarnej pelerynie i cylindrze na głowie przygląda mu się bacznie, szepcząc: "Memento Mori". Józef próbuje się oddalić, jednak nie jest w stanie tego uczynić. Wspólnie z niepokojącym towarzyszem – tytułowym mistrzem tańca – wchodzą do lokalu w kamienicy, skąd dobiega gwar. W tej kamienicy tego samego dnia umiera czworo ludzi. Kim jest tajemniczy mistrz tańca?

Mistrz tańca zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.