PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583006}

Mistrz

The Master
6,6 28 857
ocen
6,6 10 1 28857
7,4 40
ocen krytyków
Mistrz
powrót do forum filmu Mistrz

Arcydzielo

ocenił(a) film na 10

Założę sie, że za 10, 20 lat ten film będzie przez wszelkich krytyków uznany za arcydzieło i jeden z
najlepszych filmów naszego wieku. Kto wie czy sytuacja z niedopowiedziana fabula, która temu
filmowi niektórzy zarzucają to po prostu nie efekt cięć na jakie został zmuszony reżyser tak jak to
miało w przypadku Dawno temu w Ameryce. Ten film ma wszystko by zasłużyć na miano arcydziela.
A jeśli dziury fabularne to porostu wina twórców filmu to powinni zacząć zalowac, że się bardziej nie
starali bo tym filmem mogli na stałe wejść do historii kina.

użytkownik usunięty
lukempire

czyli warto? filmweb się myli ze średnią i tylko dla wybranych?
Bez spojlerów proszę, zafascynował mnie Anderson i chciałbym obejrzeć, ale muszę być selektywny :P

ocenił(a) film na 10

nie ma się co sugerować oceną na filmwebie w wiekszości przypadków, inaczej Nietykalni z 2011 byliby arcydziełem a są ledwo średnim filmem. Andersona znam tylko z tego filmu wiec dużo o nim nie wiem. Jeśli lubisz Hoffmana i Phoenixa albo chociaż jednego z nich to to jest najlepszy film w dorobku obu panów. U Hoffmana może wygrywa Capote ale ledwo. Film jest bardzo uniwersalny,. Nie ma sztywnej definicji ani interpetacji czyli ma to co powinien mieć każdy film. No i muzyka to jego ogromny plus. Cięzko mi coś napisać bez spoilerów ale mysle, że wystarczy

użytkownik usunięty
lukempire

Hoffman w każdym filmie gra inaczej, jest rewelacyjny. Co do Phoenixa się zgadzam, rzeczywiście rola życia. Film bardzo dobry, jednak nie rewelacyjny. Czegoś zabrakło. Polecam Ci Andersona. Pozdrawiam cieplutko :3

ocenił(a) film na 4
lukempire

Dlaczego nie poczułam tego co Ty? Daleczego nawet przez myśl mi nie preszło nazwać ten film arcydziełem? Umęczyłam się okrutnie, a dotrwałam do końca bo kreacje aktorskie panów Hoffmana i Phoenixa są w tym filmie wybitne! Mogłabym nawet nazwać "Mistrza" największym rozczarowaniem filmowym jakie ostatnio przeżyłam.Całe 2 godziny czekałam na jakaś petardę emocji a pozostał zwykły niewypał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones