PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583006}

Mistrz

The Master
6,6 28 857
ocen
6,6 10 1 28857
7,4 40
ocen krytyków
Mistrz
powrót do forum filmu Mistrz

Witam serdecznie,

Wyznaje scjentologie jako klucz do poznania siebie. Dzięki niej możemy odkryć kim naprawdę jesteśmy. Film mi się bardzo podobał i na pewno go jeszcze kiedyś obejrzę.

Pozdrawiam.

rafusss

Raczej "jestem idiota" i daje 9/10 filmowi, ktorego nawet nie zrozumialem, bo jakbym zrozumial, z punktu spojrzalbym z przerazeniem na wlasne zycie, jak i kazda inna sekte.

ocenił(a) film na 9
TrashO2

Scjentologami są takie osobistości jak Johna Travolta i Toma Cruise. 'Audytowanie' jest dla wielu ulgą w ich dotychczasowym cierpieniu. Ludzie dzięki tej metodzie zaczynają rozumieć, że żyli halucynacjami (niewolnicy snu) zamiast w rzeczywistości. Słabości powoli opadają i stajemy się coraz doskonalsi dzięki pracy z umysłem. W rezultacie przestajemy być źli, brać narkotyki, szanujemy innych. Metody te opierają się na psychologi i psychoanalizie, zatem podkreśla się, że żadne wierzenia nie są wymuszane i każdy sam musi sprawdzić i odkryć co jest prawdziwe lub nieprawdziwe. Są oczywiście tacy, którzy podają się za scjentologów w celu oszukania ludzi i wyciągnięcia kasy - takie przypadki są w każdej grupie.

ocenił(a) film na 6
rafusss

No proszę,duży pragmatyzm.

rafusss

"osobistości"?! ...i juz dalej mi sie nie chce tych idiotyzmow czytac.

ocenił(a) film na 9
TrashO2

co Ty uważasz na ten temat nie ma znaczenia, w świecie filmowym są oni osobistościami.

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 9

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones