PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=466930}
6,1 34 328
ocen
6,1 10 1 34328
4,3 3
oceny krytyków
Monte Carlo
powrót do forum filmu Monte Carlo

nie zauważyłam.....kolejny filmpróbujący dowartościować naiwne nastolatki....

ocenił(a) film na 6
Alice8oj8an

Mi się nie podobał. Jedynie wątek z Leighton Meester ( Gracee) wydał mi się troszkę interesujący.

ocenił(a) film na 5
Dzoana95

Ten film jest beznadziejny, bardzo przewidywalny, podobne filmu jakie widziałem były lepsze niż ten

Sciana_92

to było denne i nie działo się nic co mogłoby mnie zaskoczyć

ocenił(a) film na 8
evanel

Acha, czyli wszyściutko od początku do końca przewidziałaś ?
Ee no to szacun.

ocenił(a) film na 5
Alice8oj8an

Trochę pewnie tak, dowartościowuje naiwne nastolatki, bo do nich jest skierowany. Przesłanie jego jest tak cukierkowo i słodko pozytywne, że aż zęby bolą, albo mdli... albo wszystko razem. Plusem tego filmu jest właśnie to,że jest tak bardzo banalny, niczym nie zaskakuje, bo wszystko wiadomo... Ale przynajmniej film nie sieje przemocy, a jeden z chłopaków nie okazuje się istotą nocy, świecącą za dnia, i od czasu do czasu wykazującą się nietypowym apetytem...na krew głównej bohaterki! Nie to, żebym takich filmów nie lubiła, wręcz przeciwnie. Uważam tylko, że ostatnio ten pomysł jest zbyt mocno...wykorzystywany.Dlatego "Monte Carlo", mieszcząc się w schemacie banału, nie próbuje być na siłę czymś innym. To jest niewątpliwy jego plus...i że trzeba pomagać biednym dzieciom...i że trzeba budować dla nich szkoły...jakieś przesłanie ten film niesie...ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz....

Alice8oj8an

Ktoraz to mloda latynoska jest podobna do kogokolwiek z brytyjskiej arystokracji? Ja rozumiem poprawnosc polityczna, ale bez przesady! Takie bajeczki moga wciskac naiwnym trzynastolatkom...

ocenił(a) film na 2
CyboRKg

to prawda, ale niestety taki był target filmu, one kupią słodką historię o przyjaźni, miłości w połączeniu z olśniewającym życiem w 'wielkim świecie' za każdą cenę ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones