PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7841}
7,2 5 000
ocen
7,2 10 1 5000
Moonwalker
powrót do forum filmu Moonwalker

Cenny film

użytkownik usunięty

Tak go właśnie postrzegam. Czemu cenny? Bo to jest czysta fantazja Michaela. Coś co zapewne zawsze chciał stworzyć. Dam sobie rękę uciąć, że jednym z jego wielu marzeń była zamiana w gigantycznego robota :)

Wydaje mi się, że film podczas swojej premiery był przeznaczony dla dwóch grup. Jedna grupa - fani Michaela, dla nich był przeznaczony cały film, a w szczególności pierwsza połowa. Druga grupa - normalni odbiorcy, którzy nie byli wielkimi fanami Michaela, a zachwycić ich miały efekty specjalne.

Teraz, ten film jest przeznaczony raczej tylko dla fanów. Ktoś, kto nie zapoznał się z osobowością, historią Michaela, bądź zna jego piosenki a jego osoba go nie interesuje - na bank stwierdzi, że film jest bez sensu, dziwny, te sprawy :)

No i Smooth Criminal - żałuję, że nie miałem okazji obejrzeć tego w kinie :(

ocenił(a) film na 8

Zgadzam się, sama idea filmu mi się podoba, jedni uznają, że bez sensu a drudzy, że to (cytuję) "czysta fantazja". Mówiąc tu jako fan MC, dla mnie bomba.

ocenił(a) film na 8

Ja jeszcze pamiętam grę z automatów pod tym samym tytułem. Ja osobiście najpierw grałem w grę później jak się dowiedziałem że jest film to na VHS oglądałem. Fanem nie jestem ale lubię MJ i Sci-Fi, film dla mnie był super.

ocenił(a) film na 8
tihomax

Oj grało się, grało... Zawsze jak widzę ten film to mi gierka staje przed oczyma...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones