film

Mordercza miłość

Broken Vows
2016
1h 30m
4,4 1 456
ocen
4,4 10 1 1456
Czarujący mężczyzna wpada we wściekłość po odrzuceniu przez kobietę, którą początkowo uwiódł. Zobacz pełny opis
Mordercza miłość zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Mordercza miłość
Zwiastun nr 1
nr 1 2016-08-04T09:44:40 https://fwcdn.pl/webv/01/11/40111/thumbnail.40111.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/271/720271/broken_vows_official_trailer.vp9.1080p.webm

Tara z przyjaciółkami jedzie do Nowego Orleanu, gdzie spędza szalony czas z okazji swego wieczoru panieńskiego. W barze wpada jej w oko czarujący barman Patrick, dla którego chwilowo traci głowę. Kiedy następnego ranka budzi się w łóżku chłopaka, od razu zaczyna żałować swej nieroztropności. Szybko wraca do domu, do swego narzeczonego,Tara z przyjaciółkami jedzie do Nowego Orleanu, gdzie spędza szalony czas z okazji swego wieczoru panieńskiego. W barze wpada jej w oko czarujący barman Patrick, dla którego chwilowo traci głowę. Kiedy następnego ranka budzi się w łóżku chłopaka, od razu zaczyna żałować swej nieroztropności. Szybko wraca do domu, do swego narzeczonego, nic nie mówiąc mu o zdradzie. Jej uwagę pochłania teraz wyłącznie sprawa ślubu. Stara się jak najszybciej zapomnieć o przygodnym romansie. Ale niespodziewanie pojawia się on, rozgorączkowany kochanek z Nowego Orleanu, z wytatuowanym na ramieniu jej imieniem, który za wszelką cenę chce odzyskać dziewczynę i próbuje przeszkodzić w przygotowaniach do wesela. Staje się to jego obsesją, a kiedy mu się nie udaje, wpada w furię. Śledzi nowożeńców podczas ich miesiąca miodowego i z każdym dniem jego zły stan psychiczny tylko się pogłębia. Tara jest coraz bardziej przerażona, zdaje sobie sprawę, że ma do czynienia z wyjątkowo niebezpiecznym psychopatą, który nie cofnie się przed niczym, by postawić na swoim. Atakuje ją, a nawet jej świeżo poślubionego męża Michaela. Następny krok należy więc do niej. Teraz ona musi znaleźć dość siły i zrobić wszystko, by pozbyć się natrętnego adoratora, który może zniszczyć jej małżeństwo i całe życie.

studio
Lighthouse Pictures
tytuł oryg.
Broken Vows
inne tytuły
Broken Vows (I) USA
więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

średniawka

ocenił(a) film na 5

Jeśli spodziewacie się po tym filmie jakiejś większej rewelacji no to tutaj tego nie znajdziecie ale film można obejrzeć, nie jest aż tak zły jak go niektórzy oceniają.
Rzecz gustu no ale na piątaka zasługuje, bo nie ziewałam i nie zasnęłam w trakcie :D

Zaborcza, wręcz obsesyjna miłość - nieodwzajemniona, tak w...

więcej

Nic specjalnego

ocenił(a) film na 3

Nic ciekawego. Film jakich wiele. Jedyne co mnie "zaskoczyło", to bardzo szybkie przejście do obsesji na punkcie głównej bohaterki. Patrick niemal od razu zaczął wariować, a jednak zwykle w filmach ta psychoza narasta powoli . Na plus, że darowali sobie na koniec nagłe ocknięcie Patricka i przeciąganie akcji.

Bo chyba zapowiada się coś dobrego ;)

Zmęczyłam tylko ze względu na Wesa, niestety nawet on nie popisał się w tym filmie.
Pseudo thriller klasa F :(

bardzo dobry film

ocenił(a) film na 8

w sam raz na pazdziernikowy sobotni pozny wieczor

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones