PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622859}

Mordercze starcie

One in the Chamber
5,4 2 673
oceny
5,4 10 1 2673
Mordercze starcie
powrót do forum filmu Mordercze starcie

Dla mnie wypas

ocenił(a) film na 9

wielu się nie zgodzi i po opiniach widziałem, że mają ten film za kiszkę ale dla mnie film całkiem spoko. Świetnie mi się oglądało. Lundgren świetna rola, Gooding jr nie gorszy :) Polecam fanom niskobudżetowego kina akcji

użytkownik usunięty
KinoManiak_18

jak dla mnie 6/10 strzelanina, pościgi i walka dwóch lubianych przeze mnie aktorów.... Nie polecam go znajomym ale dla fanów dawnego kina z pod znaku Van Damm, S. Sega itp w sam raz

ocenił(a) film na 7
KinoManiak_18

Potwierdzam, jak ktoś (jak ja) lubi klimat dawnego kina akcji (Stallone, Van Damme, Segal, Willis), to będzie filmem całkiem pozytywnie zaskoczony. Z sentymentu 7/10 :) Fajnie było się oderwać od wysokobudżetowego przepychu współczesności i wrócić do całkiem nie tak dawnej przeszłości, gdy filmowy twardziel choć wyglądał na twardziela a nie na zniewieściałego geja - mowa tu zwłaszcza o roli Lundgrena :) Pozdrawiam fanów kina akcji ;)

ocenił(a) film na 6
KinoManiak_18

jak na B to ten film jest naprawde solidny i nie ma sie co rzucac.. ale tego nie zrozumieja nigdy ludzie ktorzy zyja wysokobudzetowym mainstreamem a na takie produkcje jak ta trafiaja przez przypadek na Pulsie.. filmy sa niestety podzielone na segmenty A i B i kazdy film nalezy oceniac pod katem przynaleznosci do segmentu..

ocenił(a) film na 6
michostr86

filmik fajnie się oglądało, taka odskocznia od wysoko budżetówek. Mam sentyment do Lundgrena za filmy z lat 90-tych, a Gooding też nie był zły. Jednak montaż sceny walki w mieszkaniu między nimi kłuje w oczy, bo widać dublerów, ale wiadomo, nie ma co wymagać od filmu tej klasy ( w sumie Lundgren mimo bardzo dobrej sylwetki ma juz swoje latka więc co ja sie dziwie). Jeśli chodzi o Cube to jeden z lepszych jego filmów w ostatnich latach (w Red Tails dobrze też zagrał). Podsumowując, filmik na prawdę spoko, można obejrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones