PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=256637}

Mroczna kraina

Dark Country
5,5 3 988
ocen
5,5 10 1 3988
Mroczna kraina
powrót do forum filmu Mroczna kraina

Oglądając go pierwszy raz wiele rzeczy można przegapić, czasem nie wiem czy nie za dużo, wiem to po sobie, stąd zapewne takie niskie noty i kiepska popularność owego filmu, z czego niskie noty mam na myśli pokroju 1,2 a nie tak jak ja uważam uzasadnionej 6, a teraz będą spoilery, bardzo chociażby podobał mi się motyw z ubraniem Giny, gdy zakopywała tego zakrwawionego typka miała na sobie biała sukienkę, ale tak naprawdę to Dick zabił wtedy ją co nie jest dosłownie ukazane w tym filmie, w pewnym momencie możemy dostrzec, że ona zanika, a potem nagle pojawia się w samochodzie, są to juz wtedy przywidzenia Dicka, potem jadą sie przebrać i "Gina" jest już ubrana w czarną spódniczkę i białą bluzkę i tak była ubrana w wyobraźni Dicka, teraz przenieśmy sie pod koniec filmu, gdy policja odnajduje jej zwłoki, gdy sceny są ukazane "perspektywą Dicka" widzimy, że ma na sobie czarną sukienkę i bluzkę, ale gdy chwile po tym, patrzymy na jej ciało z perspektywy policji, nadal ma na sobie białą sukienkę bez ramiączek, czyli ubraną tak jak w scenie przy zakopywaniu ciała, podczas której Dick zabił Ginę, sam tego na początku nie ogarnąłem, musiałem znowu obejrzeć by to do mnie dotarło, no taki juz ten film jest, zdecydowanie NIE JEST dla dla szerokiej publicznosci i mas

ocenił(a) film na 7
Sidonis666

Racja :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones