PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=487823}
5,9 7
ocen
5,9 10 1 7
My Fair Lady
powrót do forum filmu My Fair Lady

Po "An Education" Carey była porównywana do Audrey, teraz po ''My Fair Lady'' zacznie się to od nowa. Ryzykowne posunięcie z jej strony. Ciekawe jest to, że nie boi się wziąć udział w takim projekcie, na pewno liczy się z tym, że na nowo dziennikarze zaczną ją porównywać do Hepburn. Oczywiście jestem przeciwny takim porównaniom, Carey jest zupełnie inną aktorką i osobą. Porównywanie prowadzi do przyklejania łatki, której ciężko się później pozbyć. To zawsze jest krzywdzące.

mucha_loku

Również uważam za ryzykowne z jej strony branie się za kopiowanie Audrey, jej nie da się podrobić, talent czystej wody. Nie twierdzę, że Carey nie ma telnetu jednak to dwie zupełnie inne osoby. Jestem ciekaw jak jej pójdzie. Oby tylko film nie okazał się klapą, takie produkcje zawsze są porównywane do oryginału.

76rookie

Oryginałem był sceniczny musical z 1956 roku. Film z 1964 był jedynie ekranizacją tego musicalu, świetny aktorsko i przeciętny muzycznie. Zapowiadana nowa adaptacja - jeśli potwierdzą się obecne zapowiedzi - może z dużym prawdopodobieństwem znokautować muzycznie wersję z 1964. Jeśli tak się stanie, to aktorstwo pójdzie na drugi plan.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones