PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=639055}
4,9 247
ocen
4,9 10 1 247
My Future Boyfriend
powrót do forum filmu My Future Boyfriend

Bardzo przewidywalny, ale dzieci powinny być usatysfakcjonowane.

ocenił(a) film na 2
milex92

Pomysł fajny, aczkolwiek nie wiem, czy już podobnego filmu nie było. Wykonanie tak żałosne, że aż mi się płakać chce. Z ciekawości tylko "dooglądałam" dalej, aby sprawdzić, czy do końca jest tak zły. Gra aktorska jest beznadziejna. Główną bohaterkę widziałam w gościnnej, lecz fajnej roli Dwóch i pół, więc ciekawa byłam czy tutaj się sprawdzi i czy jest dobrą aktorką. Wiem już, że nie. Film nagrywany jakby przez telefon komórkowy. Przywodzi na myśl amerykańskie seriale romantyczne z czasów 2000. Chodzi mi tu o specyficzną muzykę (która jest niezachwycająca) i przejścia scen. Pomysł beznadziejnie zrealizowany. Wcale nie widać, że ten film był kręcony tego roku. Nie polecam.

aleera89

Sara Rue jest świetną aktorką. Obejrzyj "Less Than Perfect"

ocenił(a) film na 2
szefu3

Ja oceniłam grę aktorską w tym konkretnym filmie, głównych bohaterów... żenua :D

ocenił(a) film na 5
szefu3

aleera89, było multum podobnych filmów choćby "Granice czasu" z Paulem Walkerem, też ostatnio w TV. Tyle, że tamten film, przygodowe science - fiction, był moim zdaniem o niebo lepszy od tego tu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones