PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1050}

Myszy i ludzie

Of Mice and Men
7,9 20 683
oceny
7,9 10 1 20683
7,5 6
ocen krytyków
Myszy i ludzie
powrót do forum filmu Myszy i ludzie

Film o ktorym malo sie mowilo, kompletnie dla mnie nie znany az do momentu obejrzenia. Po skonczonym seansie zaczalem ten film zestawiac z takimi jak "Lot nad kukulczym gniazdem", "Co gryzie Gilberta GRape" i im podobnym. Film posiada duzo glebi ktora pokazuje nam jak gleboka moze byc realcja pomiedzy dwoma ludzmi na pozor rozniacymi sie od siebie pod kazdym wzgledem.

Dobra zdjecia oraz gra aktorow, szczegolnie Malkovich zagral rozbrajajaco pozwalaja nam na odbieranie filmu w jak najlepszy sposob.
NA muzyke nawet nie zwracilem uwagi bo nie byla ona az tak wazna jak reszta.

POlecam obejrzec napewno sie nie zawiezdiecie.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
ReDevil_2

A czy ten film był może kiedyś emitowany w telewizji? Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
blumenkohl

był emitowany w TVP ale chyba jakoś dawno temu. W TVN taki film by nie przeszedł...

ocenił(a) film na 8
traveler

Moje pierwsze skojarzenie to tez "Co Gryzie Gilberta Grape'a", potem nawet "Forest Gump".
Ten film mimo prostej i przystepnej fabuly potrafi chwycic za serce. Mowi o samotnosci i marzeniach... Malkovich byl genialny, Sinise z reszta tez ... o ile do tej pory zawsze nazywalam tego aktota pulkownikiem Danem (;)) o tyle teraz juz wiecej nie zapomne jego nazwiska...
Bardzo poruszylo mnie wyrazne porownanie Lenny'ego do tego starego psa... swietny film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones