PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1050}

Myszy i ludzie

Of Mice and Men
7,9 20 683
oceny
7,9 10 1 20683
7,5 6
ocen krytyków
Myszy i ludzie
powrót do forum filmu Myszy i ludzie

błąd w opisie

ocenił(a) film na 7

George i Lemmy nie są braćmi. a tak poza tym to bardzo dobry film. pierwszy raz oglądałem go w dzieciństwie i zrobił na mnie duże wrażenie, zwłaszcza finał. potem po latach go sobie odświeżyłem i stwierdziłem, ze to bardzo przyzwoita robota. Sinise spisał się po obu stronach kamery, a co dopiero mówić o świetnym Malkovichu. naprawdę godny polecenia, dostarcza dużo satysfakcji z seansu.

ocenił(a) film na 8
Caligula

wie ktoś może gdzie mogę kupić te książkę? szukam już od dłuższego czasu w necie i jakoś znaleźć nie mogę ; / jest mi potrzebna w miarę szybko bo chcę ją dać w prezencie na urodziny. wiec jak by ktoś podał jakiś link albo cokolwiek byłbym wdzięczny ; ] .

ocenił(a) film na 7
harry9115

szczerze mówiąc, pojęcia nie mam czy jakieś wydawnictwo w ostatnim czasie ją wznawiało. zawsze chyba najlepiej popatrzeć w empikach, a jak nie, to pozostają antykwariaty.

użytkownik usunięty
Caligula

Ja czytałem w oryginale. Bardzo prosty język, Steinbeck wstawia dużo dialogów i kapitalnie się czyta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones