PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812431}
4,9 16 811
ocen
4,9 10 1 16811
3,2 9
ocen krytyków
Na bank się uda
powrót do forum filmu Na bank się uda

...sztuczny gniot, z równie naturalnym Stuhrem. ;-)

Chlor_3

Tak, szkoda, że nie zaprosili Zelnika, Dałkowskiej czy Łaniewskiej. Byliby naprawdę naturalni, wspaniali, jedyni w swoim rodzaju. No i film nie byłby sztucznym gniotem a naturalnym arcydziełem.

springsteen

A dlaczego akurat oni, bo popierają PIS. Mnie tam nie obchodzą jego sympatie polityczne ale on jest sztuczny jak cycki Pameli Anderson. Jego ojciec to jest aktor, zobacz kilka filmów z nim a wtedy zrozumiesz o co mi chodzi.Taki "Wodzirej" to już klasyk, a młody Stuhr to może tylko brylować w szmelcu typu "Fuks".

ocenił(a) film na 1
springsteen

Sprinsteen wyraźnie pochodzi od innej małpy. Co ma piernik do wiatraka?
Zaraz usłyszę odpowiedź,że pierniki to Toruń, a Toruń to wiadomo.....
Niektórym wszystko kojarzy się ze wszystkim.Szczególnie z polityką (to nie o nowym filmie Vegi-informacja dla Sprinsteena).
Zgadzam się z Chlorem-3, poza jego opinią o Stuhrze-seniorze. Pretensjonalny,mało twórczy, zdecydowanie przereklamowany. Szkoda, że nie zakończył swej kariery na "Spotkaniach z balladą".

Chlor_3

Stuhr jednak ma w sobie coś co pasuje to dziwnych postaci i irytujący prokurator wyszedł mu perfecto. Ale dla mnie szczerze odkryciem jest Józef Pawłowski, o którego istnieniu wcześniej nie wiedziałam, a który wykazywał się jakimś zapałem i serio mnie zaskoczył :3

ocenił(a) film na 1
ada_kowalskaja

Chyba na innym filnie byłem.
Pawłowski wypadł tak samo źle, jak reszta filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones