PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812431}
4,9 16 817
ocen
4,9 10 1 16817
3,2 9
ocen krytyków
Na bank się uda
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Film widziałem na pokazie przedpremierowym i wiedziałem że gdzieś już słyszałem podobną historię tylko za żadne skarby nie mogłem sobie przypomnieć gdzie. Ale kiedy oglądałem wywiady z reżyserem to przyznał ze jednym z najcięższych zadań przed jakimi stanął podczas kręcenia filmu było przekonanie widza ze taka historia...

więcej

Film tak nieudolny

ocenił(a) film na 3

Ten film to straszna szmira. Scenariusz do bani, kamera do bani, montaż koszmar, aktorstwo mdłe, scenografia dramat, reżyseria antytalent. Szkoda kasy.

Świetna piosenka :D

Film prawdopodobnie inspirowany filmem "W starym dobrym stylu" lub "Skok na Hatton Garden". Czytałem gdzieś, że ma być mega śmieszna komedia. Zobaczymy

No i się nie udało

użytkownik usunięty

Koszmarne polskie kino. Ani to komedia - bo śmieszne nie jest, ani film sensacyjny, gdyż akcja ciągnie się jak flaki z olejem. Skopane jest tu wszystko: scenariusz, gdzie najważniejsze rzeczy dzieją się przypadkiem, a pojęcie motywu nie istnieje. Montaż, który razi błędami (scena w przyczepie to coś, co nigdy nie...

Zal ogromny i smutek ze tak wyglada polskie kino

Nuuuudaaaaa....

ocenił(a) film na 1

Byłem dzisiaj z żoną. Bardzo pozytywnie nastawieni po trailerach i paczce "starych" aktorów - czuliśmy się zażenowani.
Film nudny do granic możliwości. Na seansie sala była pełna do ostatniego miejsca - jednak ani raz nikt - nie mówiąc o całej sali - się nie zaśmiał. Czuć było wręcz w powietrzu wynudzenie widzów.
Ani...

więcej

Czemu nie?

ocenił(a) film na 7

Ten film może podnieść poziom polskiego kinematografu, szczególnie jeśli chodzi o komedie i komedie kryminalne. Ostatni dobry film tego gatunku to był Vinci, trzymam kciuki za to, żeby ten był na podobnym poziomie :)

Godny następca Vabank-u?

Tytuł dość fajny, obsada kozacka scenariusz ciekawy. Z pewnością obejrze. Zapowiada się nieźle.

Ludzie wychodzą z sali.
Nuda. Dno.

...sztuczny gniot, z równie naturalnym Stuhrem. ;-)

Nie wiem skąd tak wysoka ocena, ja dałem aż dwie gwiazki ale sam nie wiem dlaczego nie jedną, chyba z sentymentu do aktorów starego pokolenia. Badziew totalny, omijać.

W starym, dobrym stylu (2017) Going in Style

Totalny zawód film jest nieśmieszny, przewidywalny , wolny, nie wiadomo o co chodzi. Wątek który jest zbudowany , w ogóle nie wciąga.

Myślę że film z tak doskonałymi aktorami będzie super :)

Hmmm

ocenił(a) film na 6

Był już podobny fllm ale amerykański lub francuski.
Kilku dziadków napada na bank potem jeden umiera na zawał w metrze

Nieporozumienie

ocenił(a) film na 1

Scenariusz -1 , Reżyseria -1, Gra aktorska -5, Promocja filmu -10. Dawno nie widziałem bardziej przekłamanej oceny na Filmweb. Szkoda przede wszystkim czasu.

Przyznam się szczerze, że byłem pozytywnie nastawiony wobec tego filmu. Dobry casting, to już połowa sukcesu myślałem i... jakie srogie jest moje rozczarowanie.
Zacznijmy od tego, że reżyser oraz scenarzysta "Na bank się uda" to Szymon Jakubowski. Facet ma na koncie jeden film pełnometrażowy pt. "Jak żyć? " i nie jest...

więcej

Proszę was lepiej zostać w domu i pozmywać naczynia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones