PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812431}
4,9 16 795
ocen
4,9 10 1 16795
3,2 9
ocen krytyków
Na bank się uda
powrót do forum filmu Na bank się uda
użytkownik usunięty
weronika1609

A ja już mam dość tej "świetnej" piosenki. Wszędzie ją puszczają.

ocenił(a) film na 8

Jak jest świetna to chyba nic dziwnego, że puszczają. Moim zdaniem idealnie się wpisała w akcje filmu.

ocenił(a) film na 8
weronika1609

Mi tez się podoba taka w bluesowym klimacie.

ocenił(a) film na 7
weronika1609

Widział ktos teledysk? Chłopaki zainstalowali się ze wszystkimi instrumentami w celi, a do tego urywki z filmu np scena z klubu. Dobrze to wszystko ze sobą współgra!

weronika1609

Mrozu jest w ogóle bardzo ciekaeym artystą na polskiej scenie muzyczniej. Bo jak nie my to kto, też by się dobrze spawdziło do tego filmu, pasując kontekstowo ;)

weronika1609

Faktycznie dobór artysty do filmu jak najbardziej trafny. Pomimo tego że w filmie dużo uwagi skupia się na trójce starszych bokaterów to Józef Pawłowski gra głowną postać, więc młodzieżowy nastrój jak najbardziej wskazany :P

weronika1609

W radio leci bardzo często i szybko wpada w ucho, a to jest chyba wyznacznik dobrej piosenki. Skoro promuje film to znaczy, że to był dobry wybór bo za piosenką przyjdą widzowie.

ocenił(a) film na 8
julianauhu

Poza tym tekst fajnie pasuje do całości filmu. Muzyka to jednak ważny aspekt w produkcji.

ocenił(a) film na 8
weronika1609

Ja jestem fanem Mroza i raczej zawsze lubię jego kawałki. Natomiat ta piosenka filmowa, jest na tyle uniwersalna, że podoba się ludziom którzy nie znają dobrze jego kariery. Film sam w sobie trzyma w napięciu i można się posmiać.

ocenił(a) film na 7
weronika1609

Non stop słyszę ją w radiu, jest tak chwytliwa, że nie mogę jej wyrzucić z głowy. :)

ocenił(a) film na 5
weronika1609

To najlepszy element tego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones