PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=811773}
6,2 1 573
oceny
6,2 10 1 1573
5,5 4
oceny krytyków
Na zawsze razem
powrót do forum filmu Na zawsze razem

Za polskie tytuły? Przecież tutaj tytuł jest kompletnie nieadekwatny do tego, co się dzieje w filmie, a oryginalny tytuł - "Amanda" ma nośnik znaczeniowy.

Oglądałem film rok temu, niewiele z niego, poza fabułą pamiętam. Brak zapadających w pamięć zdań, scen, gestów. Historia jest znośna (niestety sporo klisz), ale przecież to nie historii w filmach szukamy,

ocenił(a) film na 7

A czego szukasz w filmach? Ja właśnie historii, opowieści, która by mnie poruszyła, skłoniła mnie do refleksji, emocji.

ocenił(a) film na 5
Agatonik

Problem w tym, że ten film nie skłania do tego. No, przynajmniej mnie nie skłonił. Mam wrażenie, że był chłodny i nijaki, a dramat rozgrywający się pomiędzy bohaterami, nie wybrzmiał mocno - ledwo został zarysowany. Nie wiem, kompletnie nie rozumiem, czemu reżyser wybrał taką chłodną manierę w obliczu tak "mocnych" problemów, jakie wziął na warsztat.

ocenił(a) film na 7

https://www.facebook.com/pg/Idiotyczne-Polskie-Tytuły-Filmów-289626424793686/pos ts/?ref=page_internal

ocenił(a) film na 4

Ktoś tam odpowiada za te idiotyczne polskie tytuły. Na jego miejscu chciałbym do końca świata pozostać anonimowy.

ocenił(a) film na 5

Wola dystrybutora. Tytuł "Amanda" kojarzy mi się z jakimś szmirowatym horrorem, natomiast "Na zawsze razem" z dramatem chwytającym za serduszko właśnie. Większość ludzi adoruje takie dramaty, bo lubią sobie popłakać, nie wiedzieć czemu :/

ocenił(a) film na 7
Volfram

Zgadzam się, polski tytuł coś zapowiada, a Amanda, mimo, że o niej się toczy historia, jednak nie ona jest główną bohaterka tegoż filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones