PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=247603}
5,9 10 305
ocen
5,9 10 1 10305
6,5 2
oceny krytyków
Nacho Libre
powrót do forum filmu Nacho Libre

Do fanów WWE

ocenił(a) film na 7

Czy zauważyliście, że w filmie wykonano kilka akcji które wykonują zawodnicy World Wrestling Entertainment? Np. Hurricanrana czy Tombstone Piledriver

ocenił(a) film na 8
dirt16

I 619 przez jednego z tych małych mutantów xD

użytkownik usunięty
dirt16

czy zauwazyles ze ten film jest o wrestlingu?
to bedzie dla ciebie szok, ale w meksyku tez maja zapasy

ocenił(a) film na 7

Koleś, czy ty w ogóle myślisz co piszesz? Nie wiesz nic o wrestlingu więc nie zabieraj głosu, bo ten temat jest zaadresowany do "fanów". Napisałem, że w filmie wykonano chwyt Tombstone Piledriver, który w Lucha Libre jest zabroniony, zdziwiło mnie to więc chciałem wiedzieć co myślą o tym inni.
Och, ale ty pewnie nawet nie wiesz co to Lucha Libre. Więc ci wyjaśnię, są to meksykańskie zapasy. Słusznie zauważyłeś, w Meksyku też są zapasy, bystrzak z ciebie.

użytkownik usunięty
dirt16

masz racje - nie wiem nic o wrestlingu, wiec moze bys mnie troche podszkolil, zawsze sie zastanawialem jak sie wylania mistrza w sporcie, w ktorym zawodnicy udaja ze walcza, a walki sa jak przecwiczone wczesniej przedstawienia teatralno-cyrkowe - przed walka jest jakies losowanie czy cos?

ocenił(a) film na 7

www.pl.wikipedia.org/wiki/Wrestling

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones