PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=140832}

Naga prawda o miłości

The Truth About Love
5,8 7 223
oceny
5,8 10 1 7223
Naga prawda o miłości
powrót do forum filmu Naga prawda o miłości

Obejrzalem

ocenił(a) film na 7

ze wzgledu na Jennifer Love Hewitt

sador1991

JLH jak zawsze świetna. Film też nie najgorszy, jednak ni to komedia ni romantyczna. Ot, taki sobie melodramat z kilkoma (dosłownie) momentami, które można uznać za zabawne.

ocenił(a) film na 7
sador1991

Ja również ze względu na nią pozostałem na jedynce. A tak to wydaje mi się, że ten film to jej wielka wtopa. Totalnie nieudany, praktycznie fabuła taka sama jak w polskich "komediach" romantycznych, czyli nijaka. Aktorzy nie powalają swoją grą, a reżyser czy scenarzysta nie potrafili uchwycić piękna miejsc i jakiejś tam akcji.

Kaput, porażka - ze względu na Hewitt 4/10

ocenił(a) film na 7
Wlodis

To typowe dla komedyjek romantycznych

sador1991

Film nie jest zły, momentami nudnawy,.

ocenił(a) film na 8
sador1991

Wiadomo... po cóż innego miałby człowiek oglądać takie filmy? ;o)

użytkownik usunięty
sador1991

film był dobry no może trochę końcówka była zryta.
Co do JLH jak zawsze cudowna choć i tak wg mnie najlepiej zagrała w Wielki Podryw pod każdym względem.

ocenił(a) film na 7

Tez jestem zdania ze w Wielkim podrywie zagrała najlepiej

sador1991

a ja obejrzałam ze względu na Dougraya Scotta.
film jest nudnawy, słodka, biedna JLH denerwuje bardziej niż zwykle, ale za sceny z Scottem daję 5. miło było go zobaczyć w roli nieporadnego, nieśmiałego mężczyzny będącego wiecznie w cieniu swojego przebojowego przyjaciela. taka odmiana po choćby Mission Impossible 2, czy Dr Jekyll/Mr Hyde, gdzie grał czarne charaktery,

ocenił(a) film na 7
panna_zet

Odmiana jest dobra

ocenił(a) film na 3
sador1991

Ja obejrzałam dla Branki:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones