PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8011}

Nagi lunch

Naked Lunch
7,2 16 927
ocen
7,2 10 1 16927
7,5 16
ocen krytyków
Nagi lunch
powrót do forum filmu Nagi lunch

Nic w tym filmie nie było dobre kompletne dnoo , Boże zmarnowane prawie 2 godziny, spodziewałam się mega dziwnego zaskakującego surrealistycznego filmu a otrzymałam totalnie nudne shit... Może się mylę? jeśli tak to proszę o uzasadnienie ... Kto dał więcej niż 3?? nawet 2 to za dużo....

ocenił(a) film na 8
AniaScene

Film jest o człowieku, który leży w mrocznym pomieszczeniu z migającymi światłami, które wciąż odsłaniają nowe halucynacje. Atak padaczki wywołany narkotykami i poczuciem winy po zabójstwie żony. Słowo powtarzane nieustannie: Interstrefa, Interstrefa - będąca ukojeniem w samym centrum ucieczki do sanktuarium wnętrza własnego umysłu. Wycofanie, które nigdy się nie zakończy, a tylko brnie coraz głębiej i głębien w otchłań własnego umysłu.

Przypominał mi Las Vegas parano i Enter the Void, a oba te filmy mi się podobały, więc nie dziwne, że i ten trafił w mój gust, aczkolwiek ilość zboczeńców w nim była zbyt duża to jednak było to w tle. Protagonista nie dał się nabrać na przekonywania agentów Interstrefy, aby stał się zbokiem - tak samo było w Serbskim Filmie. Tam protagonista również był zmuszany przez tych z interstrefy, aby był większym zboczeńcem, ale się nie dał.

ocenił(a) film na 2
TheQac

ehhh , może po prostu jestem za głupia na takie filmy ;) nie lubię nudy... Srpski film właśnie mam zamiar obejrzeć xD

AniaScene

I jak "Srpski film", lepszy niz "Nagi lunch":>

ocenił(a) film na 2
rafi_6

Jeszcze nie widziałam ;DD waham się ;p podobno nieźle psyche ryje ^^

AniaScene

Jezeli masz, slabe nerwy to odradzam. Jest kilka mocnych momentow.

ocenił(a) film na 2
rafi_6

Mam bardzo słabe nerwy xD no ale cóż kocham p**********ę filmy ;pp a, ty mnie jeszcze bardziej zachęciłeś do obejrzenia go ;)

AniaScene

Wiec calkiem ciekawe polaczenie:> Jak chcesz moge podrzucic wiecej filmow z dzialu p***********ch;]

ocenił(a) film na 2
rafi_6

Jasne,że chce xD to mój ulubiony dział ;D

ocenił(a) film na 8
AniaScene

Obejrzyj "Kontener" i "Opętanie" Żuławskiego. Do "Nagiego Lunchu" warto trochę wiedzieć o samym Burroughsie, bo to jednak mocno autobiograficzna rzecz.

ocenił(a) film na 8
rafi_6

Srpski film? Tym się podniecają dzieci, które nie słyszały o kinie gore.

maciekges

Nie jestem fanem filmów gore i mam nie za wiele oglądniętych takich pozycji. Dlatego też "Srpski film" zwrócił moją uwagę. Nie podniecam się tym filmem, bo tak naprawdę nie ma czym.

ocenił(a) film na 8
rafi_6

Ale ja nie mówię, że Ty. Zwróciłem tylko uwagę, że ogółem kinematografia spłodziła wiele mocniejszych filmów niż SF. :)

maciekges

No to zwracam honor;) Fakt masz rację.

ocenił(a) film na 8
maciekges

Nie za bardzo dla dzieci, bo dzieci nie zrozumieją o czym jest ten film (nie załapią tych wszystkich licznych nawiązań do wojny i kwestii psychologicznych). Mogą co najwyżej pomyśleć, że to jest właśnie coś w stylu gore. Przy czym nie sądzę, żeby gore było wskazane dla dzieci czy żeby mogło im się spodobać. Gore albo coś w miarę podchodzącego pod gore.

ocenił(a) film na 8
Eleonora

Chodziło mi bardziej, o to, że ludzie strasznie "jarają się" tym jaki ten film jest brutalny, pomimo że kinematografia (szczególnie japońska) spłodziła setki o wiele gorszych dzieł.

ocenił(a) film na 8
maciekges

Tak, wiem, ale ci co się jarają, to raczej rzadko są dzieci.
Poza tym ten film może się podobać ze względu na głębię. Bynajmniej nie trzeba fascynować się mocnymi scenami (czyms idącym w stronę gore czy gore w ogóle), by go docenić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones