7,6 661
ocen społeczności
7,6 10 1 661
1 025
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":2}
Najmłodszym bohaterem dokumentu jest ponad pięćdziesięcioletni samochód marki Wartburg. Auto wciąż jest w drodze, a za... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Najbrzydszy samochód świata
Zwiastun nr 1
Najbrzydszy samochód świata - Zwiastun Nr 1 Najbrzydszy samochód świata - Zwiastun Nr 1
Jeszcze nikt nie dodał obsady i twórców do tego filmu. Dodaj ich i współtwórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie!
Dodaj obsadę i twórców

Najmłodszym bohaterem dokumentu jest ponad pięćdziesięcioletni samochód marki Wartburg. Auto wciąż jest w drodze, a za jego sterami siedzi Bogdan wraz z matką. Film drogi, który toczy się pomiędzy Majdankiem a Niemcami, jest w gruncie rzeczy podróżą w przeszłość – odtwarzaniem wspomnień czasów wojny. To także portret wyjątkowejNajmłodszym bohaterem dokumentu jest ponad pięćdziesięcioletni samochód marki Wartburg. Auto wciąż jest w drodze, a za jego sterami siedzi Bogdan wraz z matką. Film drogi, który toczy się pomiędzy Majdankiem a Niemcami, jest w gruncie rzeczy podróżą w przeszłość – odtwarzaniem wspomnień czasów wojny. To także portret wyjątkowej relacji matki i syna. Bogdan poświęca niemal cały czas dla Kazimiery – za wyjątkiem chwil, kiedy przypadkowym osobom z dumą prezentuje osobliwą brzydotę samochodu.

studio
Polski Instytut Sztuki Filmowej / Telewizja Polska (koprodukcja)
inne tytuły
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Premiera się już odbyła

  malame

  Proszę odblokować oceny

 • najbrzydszy samochód świata

  Damian96_filmweb

  To jest Multipla. Tylko i wyłącznie :D

 • Widziałem osobiście! :)

  narysujmicos

  Pana Bogdana oraz jego mamę widziałem kilkukrotnie na majowym AutoSacrum w Podkowie Leśnej, które od wielu lat odbywa się przy tamtejszym kościele (to właśnie ten kościół z trailera). Zawsze ich przejazd był sensacją, a Wartburg - głośniej oklaskiwany nawet od najwspanialszych klasyków. ... więcej

  8
  • Premiera już się odbyła. Film był pokazywany 30.05.2017 na KFF. Najwiyższy czas odblokować funkcję oceny !!!

   8
   • Piękny dokument.

    NelsonPL ocenił(a) film na 10 

    Film przepiękny. Szkoda tylko że tak krótki. Polecam.

    1
    Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.