PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=542576}

Narodziny gwiazdy

A Star Is Born
7,4 193 355
ocen
7,4 10 1 193355
5,5 54
oceny krytyków
Narodziny gwiazdy
powrót do forum filmu Narodziny gwiazdy

Duże WOW!

ocenił(a) film na 10

Jestem pod wielkim wrażeniem filmu. Szczególnie ujeła mnie muzyka oraz sposób nagrywania występów. Wielki szacun za śpiewanie na żywo, zrobiło to dobra robotę. Gaga wypadła świetnie i pewnie zgarnie Oscara za Shallow, zaś Bradley przeszedł tutaj samego siebie. Coś czuję, że czeka na niego wiele nagród filmowych. Sposób w jaki przedstawiona byla historia oraz co najwazniejsze ukazanie emocji na twarzach podczas koncertow... wow. Dawno nie widziałem tak dobrego dramatu. Po ostatniej scenie nastapiła cisza przed napisami i jedyne co bylo slychac to lzy wzruszenia i zaciaganie nosem ludzi w kinie...

kawojtek94

Mam pytanie o kopię kinową w polsce. Czy są tłumaczenia piosenek? Pytanie na szybko, bo za 1,5 h mam seans i nie wiem, czy iść

ocenił(a) film na 10
kawojtek94

Coś w tym jest u mnie po seansie też konsternacja. Żal.. że tak smutno się skończył. Film piękny. Wg mnie duet dobrany idealnie. Chyba aktorzy się polubili, widać jak swobodnie grali, bardzo autentycznie. Lady Gaga przepiękna, a jej głos niebiański. Może za dużo się zachwycam ale już tak mam, od soboty myślę o tym filmie.

ocenił(a) film na 8
kawojtek94

Gaga nie tylko wygra oscara za shallow ale tez za najlepszą aktorkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones