PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=542576}

Narodziny gwiazdy

A Star Is Born
7,4 193 303
oceny
7,4 10 1 193303
5,5 53
oceny krytyków
Narodziny gwiazdy
powrót do forum filmu Narodziny gwiazdy

Byłam dzisiaj i polecam.Popłakałam się pod koniec, pomimo tego że wcześniej znałam zakończenie(trafiłam na spoiler :( ). Najbardziej podobała mi się chemia między głównymi bohaterami oraz ich wspólne występy na koncertach. Ktoś z komentujących tu wcześniej już pisał, że widać tą różnicę między pierwszą i drugą połową filmu i ja się z tym niestety zgadzam. O ile w pierwszej było zawiązanie akcji to w mojej opinii, w drugiej już nie za wiele się działo, słaba dynamika. Miałam wrażenie, że relacja między głównymi bohaterami chyli się ku upadkowi.Allie miała swoje życie, a on był gdzieś daleko od niej, pogrążony w nałogach.Najbardziej jednak dobiła mnie końcówka. Nie spodziewałam się że w taką stronę to wszystko pójdzie.Muzyka, której szczególnym atutem jest wykonywanie jej na żywo przez Gagę i Coopera - chwyciła mnie za serce(szczególnie Shallow),przede wszystkim dzięki jej umiejscowieniu w filmie i emocjonalnym śpiewaniu aktorów .Warto się wybrać, żeby wyrobić sobie o nim zdanie - pośmiać się (było kilka scen, na których widzowie się śmiali),czy wzruszyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones