PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6946}

Narwana miłość

L'amour braque
6,6 493
oceny
6,6 10 1 493
5,4 5
ocen krytyków
Narwana miłość
powrót do forum filmu Narwana miłość

posiada napisy do tego filmu? Najlepiej jakby były polskie. Z góry dziękuje.

ocenił(a) film na 7
glirycynooleinian

Posiadam cały film. Nagrałam go kiedyś tam na kasetę VHS z lektorem polskim, jeśli Cię to interesuje napisz:)
Pozdrawiam:)

Bina_WS

Bina_WS jeśli możesz to napisz do mnie na gg: 7719663, w sprawie tego filmu. Pozdro

ocenił(a) film na 10
madzia_p44

chętnię pomogę :)

ocenił(a) film na 8
czahstone

Ponawiając pytanie, znalazły się może napisy pl do tego filmu?

ocenił(a) film na 10
damian_84

tak.

ocenił(a) film na 8
czahstone

Byłbym wdzięczny za pomoc.

czahstone

A gdzie owe napisy można znaleźć?

czahstone

Również jestem chętna na napisy. Właściwie to potrzebuję ich na już.... Będę bardzo wdzięczna za pomoc.

ocenił(a) film na 10
Judy

podaj mi adres mailowy :)

czahstone

judytka13@gmail.com :)

Judy

Czesc, ja rowniez moge prosic o napisy? Moj mail to makkak1989@gmail. com. Z gory wielkie dzieki :)

ocenił(a) film na 8
boskimiszcz_2

też się dołączam ;) pilnie poszukuję napisów pl; jakby ktoś miał i chciał się podzielić: livia197@op.pl
thx

czahstone

Bardzo proszę o napisy PL: xyz126@vp.pl

użytkownik usunięty
czahstone

jeśli można to też poproszę omarlittle2 @ o2 pl

ocenił(a) film na 8
glirycynooleinian

czyli te napisy to zwykła ściema; zresztą, gdyby takowe istniały, byłyby gdzieś w sieci, lub choćby ślad po nich...

ocenił(a) film na 10
GrellRautha

żadna ściema, zresztą wystarczy się do mnie zwrócić z prośbą o napisy; śladu nie ma, bo proszę o nie rozpowszechnianie onych i jak widać skutecznie, pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
czahstone

prosiłam półtora miesiąca temu, dlatego napisałam że to fake
zresztą, wobec takich "reguł" dotyczących rozpowszechniania napisów, dzięki, ale podziękuję
myślę, że jeśli takie napisy istnieją, powinny być powszechnie dostępne dla fanów i sympatyków Żuławskiego
nie jest to żaden "skarb", o który trzeba prosić

ocenił(a) film na 10
GrellRautha

pozwól decydować w jaki sposób będą rozpowszechniane osobie, która poświęciła tydzień na ich wykonanie, a byłem nia ja przy pomocy Bina_WS. żadne reguły, zwykła grzeczność ..

ocenił(a) film na 8
czahstone

pozwalam
ja np. robię e-booki i trwonię nieraz miesiąc na przeredagowanie "surowego" tekstu, który ktoś rzuci w obieg - i mam czystą satysfakcję, jeśli ktoś je ściągnie - i nieraz ktoś mi podziękuję za to, co robię - właśnie dlatego, że mógł ściągnąć i przeczytać
ale to moje indywidualne podejście do sprawy

GrellRautha

Witam,
Jeśli temat jest w dalszym ciągu aktualny to również bardzo bym was prosił o nap do tego filmu. Mój mail to kwakwasny @ o2 . pl
Będę wdzięczny za pomoc. Oczywiście uszanuję waszą decyzję o nierozpowszechnianiu tego pliku.
Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

Kwasny

chomik je ma

czahstone

Czy są jeszcze dostępne napisy? - tak zależy mi na zobaczeniu tego filmu, a angielski mój zbyt słaby jest, by oglądać Żuławskiego

DarkSpac3

Również dołączam się do prośby o napisy - varg_@op.pl

ocenił(a) film na 8
glirycynooleinian

W sprawie napisów piszcie na mój adres livia197@op.pl, to wyślę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones