plakat filmu Nasz człowiek w Hawanie

Nasz człowiek w Hawanie

Our Man in Havana
7,1 257
ocen
7,1 10 1 257
362
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}
{"type":"film","id":118453,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Nasz+cz%C5%82owiek+w+Hawanie-1959-118453/tv","text":"W TV"}]}
Nasz człowiek w Hawanie
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Dreszczowiec okraszony czarnym humorem, czyli trzecie i ostatnie spotkanie Carola Reeda z pisarzem Grahamem Greenem. Anglik Jim Wormold sprzedaje odkurzacze w przedrewolucyjnej Hawanie. Aby dać swojej córce, która z wydawaniem pieniędzy nie ma najmniejszego problemu, wszystko czego zapragnie, daje się wciągnąć do brytyjskiej siatkiDreszczowiec okraszony czarnym humorem, czyli trzecie i ostatnie spotkanie Carola Reeda z pisarzem Grahamem Greenem. Anglik Jim Wormold sprzedaje odkurzacze w przedrewolucyjnej Hawanie. Aby dać swojej córce, która z wydawaniem pieniędzy nie ma najmniejszego problemu, wszystko czego zapragnie, daje się wciągnąć do brytyjskiej siatki wywiadowczej. Problem polega na tym, że zwierzchnicy nie chcą płacić jeśli nie ma nic do zameldowania. Wormold zaczyna więc zmyślać swoich agentów, a wkrótce zainspirowany częściami odkurzaczy wysyła szkice tajnych, cudownych broni znajdujących się w górach. Robi to tak skutecznie, że zachwyceni rezultatami chlebodawcy przysyłają mu do pomocy radiooperatora i piękną sekretarkę Beatrice, na której powaby bohater nie pozostaje obojętny. Prawdziwe czarne chmury zbierają się jednak nad 'naszym człowiekiem w Hawanie', gdy tajne służby rządają, aby ujawnił swoich zmyślonych agentów, gdyż grozi im niebezpieczeństwo.

Nasz człowiek w Hawanie zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.