PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=386083}

Nawiedzony lotnik

The Haunted Airman
6,4 644
oceny
6,4 10 1 644
Nawiedzony lotnik
powrót do forum filmu Nawiedzony lotnik
ocenił(a) film na 6
MonAa

noo, ale jednak zawiódł tym razem (; moze gdzies indziej są?

IKnowWhatYouAre

a gdzie go można dostać? ;)

IKnowWhatYouAre

No włąsnie gdzie go mozna znalexc. szukałam na torrentach ale nie ma. Byłabym wdzieczna za wskazówki :)

ola1221

ok, znalazłam na youtubie ;) aczkolwiek nie wszystkie części udało mi się dorwać.

użytkownik usunięty
IKnowWhatYouAre

Hym, też oglądałam. Co prawda tylko po angielsku i w dość kiepskiej jakości, ale jednak. Ze względu na głównego aktora na pewno jakiś plus. Utrzymany w dobrym klimacie. Trochę bardziej mogła zostać rozwinięta przeszłość Tobby'ego, te wspomnienia to była jakby tylko jedna scena. I hym, może tego nie zrozumiałam gdzieś w rozmowach, ale czemu on był na wózku i skąd te ślady wzdłuż kręgosłupa? Niestety w całym Internecie nie ma napisów, nawet angielskich, ale niektórzy nieźle tam bełkotali ;)

ocenił(a) film na 6

właśnie wczoraj ściągnęłam ten film i nie mogę nigdzie znależć napisów. moze ktos z was ma napisy?

ulica_sezamkowa

Może spróbujcie ściągnąć z Napi-projekt... jak na razie nigdy mnie nie zawiódł ;)

ocenił(a) film na 8
MonAa

na Napi tez nie ma, próbowałam. Aczkolwiek po angielsku dość łatwo zrozumieć. :)
Jak dla mnie film bardzo dobry. Troszkę mnie zszokowała końcówka i przez kilka godzin film pozostał mi w głowie. Co do gry R.Pattinsona, to byłam mile zaskoczona. Pokazał się z dobrej strony.

ocenił(a) film na 8

jeździł na wózku, ponieważ miał wypadek (samolot) a ślady wzdłuż kręgosłupa - podejrzewam, że to ślady po igle - środki uspakajające lub cos w tym stylu

emily_sz

ej, a oczym wogle to jest? ciekawe?

IKnowWhatYouAre

ja daję 6/10 dobry film, tylko wkurzało mnie nagminne palenie papierosów przez Roberta

ocenił(a) film na 7
ironowa

Weź pod uwagę, że akcja dzieję się w czasach II wojny światowej, a wtedy palenie papierosów było czymś normalnym dla każdego z wyższych sfer. Nie znano jeszcze skutków palenia tytoniu i wywoływanych nim chorób.

Co do filmu bardzo mi się podobał 7/10. Zaskakujące zakończenie nie pozwala na przejście do porządku dziennego od razu po filmie a zmusza do refleksji.

ocenił(a) film na 5
steefler

Może mi ktoś powiedzieć gdzie można ściągnąć ten film bo na żadnym ze znanych mi torrentów nie ma ma niestety:(

obawa

proszę bardzo: http://www.monova.org/details/3198077/THE.HAUNTED.AIRMAN.2006.DVDRIP.XVID-DVSKY. %09.html polecam, świetna wersja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones