PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119466}

Nemezis

Nemesis
5,7 1 486
ocen
5,7 10 1 1486
Nemezis
powrót do forum filmu Nemezis

Po sukcesie Terminatorów Jamesa Camerona powstała cała masa filmów o różnego rodzaju cyborgach i androidach, większość z nich to chłam ,zdarzyło się jednak parę pozycji interesujących.Jedną z nich jest Nemezis. Niewielki budżet nie przeszkodził w wykreowaniu całkiem niezłego cyberpunkowego klimatu,również efekty specjalne prezentują się przyzwoicie.Poza tym mnóstwo akcji,ciekawe pomysły inscenizacyjne(np.scena z przestrzeliwaniem się przez podłogę skopiowana potem w Underworldzie).Mimo prostej,nastawionej na akcję fabuły film ogląda się z dużą przyjemnością,nie sprawia on wrażenia sporządzonego w pośpiechu produktu mającego wypełnić zapotrzebowanie na rynku na takie kino.Warto zobaczyć,na pewno lepszy niż Terminator 3 i Ja robot.8/10

hellboyjr

Zgadzam się. Nic dodać, nic ująć.

ocenił(a) film na 7
hellboyjr

Ja również się zgadzam jest to chyba najlepszy film czołowego reżysera filmów klasy b Alberta Pyuna .Jedynym moim zastrzeżeniem jest to ,że po naprawdę dobrym początku film wyraźnie słabnie w drugiej połowie.

rebelrebel

Slabnie, jednak nadal trzyma poziom.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones