Film

No Kidding, Me Too!

2009
5,5 37
ocen
5,5 10 37
21
chce zobaczyć
{"rate":4.0,"count":1}
{"id":"517172","linkUrl":"/film/Nie+%C5%BCartuj%2C+ja+te%C5%BC-2009-517172","alt":"Nie żartuj, ja też!","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/71/72/517172/7360830.2.jpg"}
Dokumentalna opowieść o chorobach umysłowych, która zmywa piętno dotyczące depresji i innych psychicznych problemów. Więcej Mniej

Nie żartuj, ja też! zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Jeszcze nikt nie dodał obsady i twórców do tego filmu. Dodaj ich i współtwórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie!
Dodaj obsadę i twórców

Temat chorób umysłowych w Ameryce jest tematem tabu. Dokument ma na celu podkreślenie, iż cierpiących na depresję i mających podobne psychiczne problemy jest bardzo dużo, a niektórzy nawet nie zdają sobie z tego sprawy. Joe Pantoliano  rozmawia z osobami w różnym wieku na trudne i przykre tematy dotyczące ich samopoczucia. Chce, abyTemat chorób umysłowych w Ameryce jest tematem tabu. Dokument ma na celu podkreślenie, iż cierpiących na depresję i mających podobne psychiczne problemy jest bardzo dużo, a niektórzy nawet nie zdają sobie z tego sprawy. Joe Pantoliano  rozmawia z osobami w różnym wieku na trudne i przykre tematy dotyczące ich samopoczucia. Chce, aby dzięki tym paru osobom potrafiącym otworzyć się na świat, osoby chore nie poddawały się, ani nie wstydziły się tego, co czują. Depresja jest piętnem, reżyser stara się to piętno zmyć i pomóc innym w leczeniu. "No Kidding, Me Too!" jest dokumentalnym przewodnikiem pokazującym, jak pomóc wyleczyć się z depresji, pourazowego stresu czy innych chorób psychicznych.

data produkcji
2009
tytuł oryg.
No Kidding, Me Too!
inne tytuły
Nie żartuj, ja też! (tytuł festiwalowy) Polska
Więcej...
Twórca filmu, reżyser, scenarzysta, aktor i producent, Joe Pantoliano, przez wiele lat cierpiał na depresję, choć nie był tego świadomy. Po wyjściu z choroby postanowił nakręcić dokument o problemach psychicznych, żeby pomóc innym.