Film

The Greening of Whitney Brown

2011 1 godz. 27 min.
5,7 686
ocen
5,7 10 686
302
chce zobaczyć
{"id":"565394","linkUrl":"/film/Nie+ma+tego+z%C5%82ego-2011-565394","alt":"Nie ma tego złego","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/53/94/565394/7393606.2.jpg"}
Whitney zmuszona jest zmienić miejsce zamieszkania po tym, jak jej rodzice znaleźli się w gorszej sytuacji finansowej.... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Whitney zmuszona jest zmienić miejsce zamieszkania po tym, jak jej rodzice znaleźli się w gorszej sytuacji finansowej. Na obcym terenie czuje się nieswojo, z dala od przyjaciół straciła swoją strefę komfortu. Jej przyjacielem zostaje niesamowity koń, nowa więź pozwala jej również odkryć, jak wiele znaczy dla niej rodzina.

studio
Heavy Lifting / Perfect Weekend
data produkcji
2011
tytuł oryg.
The Greening of Whitney Brown
inne tytuły
Nie ma tego złego (tytuł telewizyjny) Polska
Destination Home (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Na początku filmu, przy zbliżeniu na głowę, koń Bob ma na sobie uzdę. W następnej scenie jest już bez uzdy.
Zdjęcia do filmu kręcono w Decatur, Bowersville oraz Atlancie (Georgia, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
  • Mimo iż film jest przewidywalny i dziwne,by koń się tak zachowywał w rzeczywistości,to film ogląda się miło.Zbyt rozwiniętej akcji nie można było się spodziewać,bo film jest dla osób od 7 roku życia.Jednak mimo tego wszystkiego daję 7,bo trochę się pośmiałam przy okazji.

  • Dla niego za rolę 10 jak tak się wydzierał to normalnie drugi raz się obudziłam.Fajny ciepły film.Tylko dla fanów filmów familijnych.

    • Rodzice Whitney, którzy mają problemy finansowe, decydują się na zmianę miejsca zamieszkania. W obcym miejscu, z dala od przyjaciół dziewczyna czuje się nieswojo. Bohaterka zaprzyjaźnia się z koniem.