PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=726369}

Nie otwieraj oczu

Bird Box
6,3 121 875
ocen
6,3 10 1 121875
4,7 10
ocen krytyków
Nie otwieraj oczu
powrót do forum filmu Nie otwieraj oczu

Najmocniejszym punktem sci-fi było łudzące podobieństwo Sandry do Michaela Jackson'a, choć myślę, że to akurat nie było zamierzone i wpisane w budżet efektów specjalnych. Co kto lubi, ale mnie ten film kompletnie nie przekonał, wręcz wymęczył i zirytował.

ocenił(a) film na 3
aanecia

ciekawa jest też opcja murzyna geja który zakochuje się w Jacksonie po 50-ce

ocenił(a) film na 2
doggz

Czarnoskóry nie był gejem, tylko jego kolega azjata. Sandra w tym filmie wygląda na wczesną 40 :p

ocenił(a) film na 6
Kalimdor

czarni, azjaci, geje i Michael Jackson... trza to koniecznie zobaczyć

ocenił(a) film na 3
aanecia

Największym elementem sci-fi to był akurat czarny, który pobiera ciężarną kobietę i pomaga jej wychować dzieci XD

seweryn_konieczynski

Hehe! Bingo! :)

seweryn_konieczynski

No coz, Polacy tez maja z tym problem, nie trzeba byc specjalnie inteligentnym zeby to zauwazyc

ocenił(a) film na 3
seweryn_konieczynski

W ogóle zauważyłeś, że wszyscy biali faceci w tym filmie byli "nie dobrzy".

ocenił(a) film na 3
aanecia

Nareszcie pozwolono MJ zagrać z dziećmi.

duit1

Hehehe :D

ocenił(a) film na 3
aanecia

Tak, to pierwsze wrażenie jakie miałem, że Sandę Bullock gra Michael Jackson. Zresztą film niewiele lepszy od Moonwalker z '88

aanecia

nie chce mi się pisać więc streszczę ten film jednym słowem: kupa

ocenił(a) film na 8
aanecia

Jedna rzuciła hasło Michel Jackson i paru osobom ta "złota myśl" się spodobała, jacy spostrzegawczy :D

gosiaW

Ciekawe jak wy będziecie wyglądać w jej wieku, komentować wygląd to potrafią tylko dzieci w wieku szkolnym. W przeciwnym razie jest to brak kultury.

ocenił(a) film na 8
Sanneya

Nie wiem czy pani dobrze odebrała mój komentarz, mnie chodzi o to, że krytykują, wyśmiewają S. Bullock i porównują do M. Jacksona, pewnie z zawiści, zazdrości albo jej nie lubią...

gosiaW

Mnie się w głowie nie mieści,że ludziom tak łatwo przychodzi ocenianie wyglądu innych, tak jakby człowiek miał na to jakiś wpływ. Ja mogę co najwyżej ocenić czyjś charakter, bo pozory mylą. Ilość hejtu w sieci miażdży mi zwoje mózgowe. Nie wiem czy ludzie są tak zawistni, czy po prostu niewychowani???

Sanneya

Ludzkość to rak. A każdy kolejny dzień mnie w tym przekonaniu umacnia. Na szczęście są wyjątki.

JackCarver

Szkoda, że teraz tak ciężko jest znaleźć te wyjątki;-) To nie tak, że nie wierzę w ludzi, albo coś do nich mam, ale niestety, albo dostęp do internetu mają sami frustraci,albo wychodzi prawdziwa twarz z ludzi, kiedy siedzą sobie wygodnie po drugiej stronie komputera. Myślą sobie - żadnych barier, a nie widzą, że ta podstawowa bariera powinna być w nich samych.

ocenił(a) film na 3
Sanneya

Przecież właśnie S. Bullock wygląda tak jak wygląda ponieważ postanowiła mieć na to wpływ. Seria operacji plastycznych upodabnia ją do MJ i nie podłapałem tego od założycielki tematu tylko jest to moja osobista obserwacja.

duit1

Nic nie zrozumiałeś o co mi chodziło..

ocenił(a) film na 3
gosiaW

Lubię Sandrę Bullock i z przyjemnością oglądam przesympatyczne filmy z jej udziałem, ale w kilku scenach w tym filmie wygląda jak Michael Jackson i tyle. Poza tym szkoda jej, jak i Malkovicha na ten kiepski film. Ja za to jestem gruby, łysieję jak Duda i też nic mi to nie robi. Każdy jakoś wygląda :-P

ocenił(a) film na 3
gosiaW

Jaki jest koń, każdy widzi. Nie trzeba niczyjej inspiracji, żeby to zauważyć przed wejściem na forum FW

ocenił(a) film na 6
aanecia

Hehe dobre

ocenił(a) film na 8
aanecia

"Jacksona", nie daje się apostrofu po spółgłoskach.

yemeth1

Ok! Dzięki :)

ocenił(a) film na 3
aanecia

Też widziałem podobieństwo Sandry do Michaela.

ocenił(a) film na 6
aanecia

faktycznie kurna Jackson!

ocenił(a) film na 7
aanecia

Nie ma jak to oglądać film post-apo albo sci fi i narzekać na brak realizmu.

ocenił(a) film na 8
aanecia

Co za pierdoły z tym Jacksonem... Wiadomo, że naciągnęli obraz z tym bieganiem. Niemnej! Ona sie przewracała z tym dziećmi nawet, nie biegła zawsze prosto dobra drogą, tylko wpadała w drzewa.

ocenił(a) film na 5
aanecia

Świetne podsumowanie słabego filmu.

Halun79

No słabizna, choć widzę, że i tak byłeś łaskawy ;p

ocenił(a) film na 5
aanecia

Głównie za sprawą sentymentu - Sandra to jednak nie jest zła aktorka, a że tu przypomina akurat pewnego muzyka... trudno ;)

ocenił(a) film na 5
aanecia

nie mogę czytać tych komentarzy, ludzie piszą tu o jakims realizmie ... ku##a od kiedy w filmie szuka się realizmów? film to FIKCJA a nie realizm kufa.
A co do filmu, słaby no, jedynie pod koniec myslałem że Michel azcznie nagrywać nową płytę z niewidomymi ale niestety nie doczekałem się :( :D

Ps: widzę że moje pierwsze skojarzenie nie było bezpodstawne z michaelem ;p

kowal1528

Sandra została po prostu twarzą swojego lekarza

ocenił(a) film na 5
aanecia

A co do filmu, czytałem coś o tym że wcześniej powstał jakiś film gdzie wszyscy musili siedzieć cicho, własnie przypadkiem go obejrzałem, o niebo lepszy od tego :) niby takie same filmy za wyjątkiem tego, że w jednym nie mogą patrzeć w drugim wydawać dźwięków a jednak ten drugi o niebo lepszy ("ciche miejsce")

kowal1528

Ciche miejsca o wiele lepsze, masz rację! :)

aanecia

Wiesniackie zarzuty pod względem wyglądu... spojrz może na swoją twarz....

ohpeggysue

Takie obruszenie z dupy reprezentujesz, ale dobrze, spojrzę na swoją twarz myśląc o tobie.

aanecia

Nudziło mi się a kompleksy innych bab to zawsze rozrywka najwyższej klasy XD

ohpeggysue

Jakże to ludzie i absolutnie niewieśniackie !!! ;p

aanecia

No otoz to! XD

ocenił(a) film na 5
aanecia

Porównanie Sandry do Michaela Jackson'a w dychę. Dokładnie tak samo miałem.

ocenił(a) film na 7
aanecia

Nie wiem - ona zawsze wyglądała trochę inaczej. To raczej Jackson chciał być podobny do niej ;) (ok - z tego co pamiętam do Diany Ross). Film jak film. Ja mu dałem 7/10 bo jednak podobał mi się bardziej niż Tobie. W każdym razie odhaczony.
P.S. Wyobraźnia jest ważniejsza niż FX - nie każdy potrzebuje kawę na ławę jak w Transformersach ;)

Wojtulek

Oczywiście, zgadzam się z Tobą - dobry scenariusz i klimat obronią się same, bez masy drogich efektów, ale w tym filmie, same absurdy i nonsensy. Na szczęście są gusta i guściki, więc troszkę podbijesz średnią " temu filmu " ;)
Ważne, że jest pełne porozumienie co do twarz Sandry ;). Wygląda inaczej, a w tym filmie wręcz niepokojąco ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones