PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120184}

Niebiańska przepowiednia

The Celestine Prophecy
5,7 2 024
oceny
5,7 10 1 2024
Niebiańska przepowiednia
powrót do forum filmu Niebiańska przepowiednia

Za mały budżet, kiepska ekipa aktorska (przynajmniej moim zdaniem nikt się tam graniem nie popisał), spłycone przesłanie w strasznie skróconej fabule... Książkę polecam, bo jak ktoś ją przeczyta, to też zauważy różnicę. Ja najpierw czytałam książkę, więc potem film mnie bardzo zawiódł, niestety...

ocenił(a) film na 7
Alex Bulsara

Co prawda książki nie czytałam, ale film spodobał mi się już po pierwszym obejrzeniu. Prawdą jest też ,że jestem wierzącą osobą i lubię filmy tego typu. Książkę zamierzam przeczytać, jak tylko znajdę chwilę czasu :) Wtedy będę miała pełny obraz...Na razie, uważam ,że film był naprawdę dobry. Czasami troszkę dziwny ;) ale w sumie ok.

Schantay

Zrozumiesz mnie po przeczytaniu "Niebiańskiej.."; ona po prostu została przez filmowców potraktowana siekierą. Wyrżnęli 50% historii, 30% bohaterów i ich wkładu w rozwój historii i , jak już mówiłam (pisałam :)), głębia przesłania spłycona.
Ale chociaż tyle pożytku z filmu, że kilka osób będzie chciało sięgnąć po książkę, co mnie bardzo cieszy. Zawsze, wszędzie jakiś plus się znajdzie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones