PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=840345}

Niedosyt

Swallow
6,7 7 415
ocen
6,7 10 1 7415
7,1 38
ocen krytyków
Niedosyt
powrót do forum filmu Niedosyt

Coś oryginalnego...

ocenił(a) film na 3

tylko mam wrażenie niedokończonego, czyżby była kontynuacja? Mogłaby w sumie być, czemu nie, bo całkiem dobrze się oglądało. Mocne zdziwienie, bo nic nie wskazywało, że pani domu jeszcze w ciąży będzie miała na takie zachciołki ochotę. Można zerknąć, bo dawno czegoś tak intrygującego nie widziałem.

dzyniu88

I dlatego dales marne 3, ty wez ogarnij swoj mózg, jeesli masz.

ocenił(a) film na 7
master_of_vinyl_donuts

On nie ma mózgu...Stosuje swoją skalę ocen, wprowadzając tym samym w błąd użytkowników. Zgłoś go, ja wiecznie to robię, może wreszcie coś z tym pajacem zrobią.

Bokciu

Tez mnie to drażni. Mysli, ze oryginalny albo nie radzi sobie z ocena jak ma za dużą skale. Co niby mają mu zrobić? Ban, bo ocenia jak mu leży? Daj spokój.

ocenił(a) film na 7
miarara

Nie stosuje się do regulaminu - proste.

Bokciu

Nie bede czytal regulaminu, ale to musi byc ciekawa lektura, skoro twoim zdaniem zabrania oceniac jak sie komu podoba ;) Ma swoją urojoną skalę i nic pan nie poradzisz. Od lat mu ludzie piszą, żeby sie ogarnal, ale ma to w dupie a podstaw do usuwania brak.

Bokciu

Ciągle ganiasz za dzyniem? wiesz, że to podejrzane. To juz jest stalking, i to chyba na tle zauroczenia

Bokciu

Gosc ma do łba za daleko widac, tez nie trawie takiego ciulstwa

ocenił(a) film na 8
dzyniu88

Co ma ciaza do zachowan kompylsywno-obsesyjnych? Czyzby dawala jakas dyspense od nich...? Otoz nie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones