PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469365}

Nienarodzony

The Unborn
5,7 51 916
ocen
5,7 10 1 51916
3,8 6
ocen krytyków
Nienarodzony
powrót do forum filmu Nienarodzony

W końcu amerykańce zrobili ciekawy horror! Żadnego wzorowania się jak w przypadku Rec'a = Kwarantana , czy azjatyckiego Oka i ich wykonaniu. Nie wiem jak jest naprawdę lecz wydaje mi się że pomysłu z dybukiem jeszcze nie było :) Ogólnie film naprawdę całkiem dobry. Świetnie zapowiadający się klimatyczny początek a później film trochę sknocony i szczerze powiem jakoś strasznie nie trzymał w napięciu lecz był naprawdę przyzwoity. Rozczarowująca końcówka ... a właściwie ciąża ... 3 bliźniacza ciąża w trzecim pokoleniu z rzędu ... hmm takiego przypadku chyba medycyna jeszcze nie odkryła :) Ogólnie wrażenia naprawdę pozytywne. Fajne wykorzystanie luster (troche zaporzyczone to z innej amerykańskiej produkcji tj. "Lustra") , efekty niczego sobie lecz fabuła trochę nie do końca udźwignięta została przez twórców. Lecz mimo wszystko Nienarodzony może się podobać i myślę że 7/10 z czystym sumieniem się należy!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones