PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=443610}

Niepowstrzymany

Unstoppable
6,9 60 017
ocen
6,9 10 1 60017
6,4 7
ocen krytyków
Niepowstrzymany
powrót do forum filmu Niepowstrzymany

nie no ten film to mistrzostwo świata, nie dam rady:) Goście chcą wykoleić pociąg i montują jakieś rampy do tego celu zamiast po-prostu uszkodzić tor ! A najlepsze jest to ,że w miejscu gdzie ma się on wykoleić, policja ładnie ustawia sobie radiowoziki ( w miejscu gdzie ma się wykoleić pociąg !!!) a potem uczta dla oka jak rampy w nie odbijają, no śmiech na sali :D

ocenił(a) film na 2
misior823

Zgadzam się z powyższym, absurdów cała góra, człowiek ogląda i nie dowierza, że mu taki kit wciskają. A skąd te wysokie oceny to nie mam pojęcia.

ocenił(a) film na 7
Cinkowsky

bo to film akcji a nie dokumentalny. Trzymał w napięciu mając pare bezsensownych scen jak np początkowa jak im zaczal pociag uciekać, to zamiast ten drugi chociaż wskoczyć na jakiś wagon tylko gada do sluchawki, a gruby jak już sie złapał to raczej nie ma problemu wskoczyć, ale on sie wywalił... cóż ta jedna scena mnie raziła najbardziej i na tym wirażu.... kto normalny ustawia zbiorniki z paliwem w miejcach możliwego wykolejenia pociagu... ? ale ogólnie film dobry

ocenił(a) film na 7
DarkBartek

LOL , Twoja wypowiedz jest jeszcze smieszniejsza niz ten film :) A kto robi uskoki w tunelach gdzie udzerza akutokar i ginie 22 dzieci .....po drugie ten "drugi" byl za daleko ,i po co mial ryzykowac zycie jak i tak na zwolnieniu , Ty bys wskoczyl jak by Cie firma olala? a po trzecie myslal ze pociag nie byl wlaczony na "pelny gaz" tylko byl przekonany o 15 mph...wiec niech kto inny walczy z problemem.

ocenił(a) film na 7
weronikax25

na samym początku filmu kumpel drugiego jest na zwolnieniu?... chyba nie bardzo. Już w innym poście napisałem to co teraz napiszę. Jak już próbowali az pierwszym razem zahamować pociąg tą lokomotywą Z PRZODU żebyś znowu mnie nie zjechała za swoje niedoczytanie i był, że tak powiem "przyklejony" do lokomotywy chcąc ją zatrzymać to gdyby było ich dwóch to jeden mógł przejść na spokojnie z lokomotywy na lokomotywe i było by po kłopocie. bo tam ryzykował mniej niż ten z rozwaloną nogą skacząc z auta.. -.-'

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones