PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=443610}

Niepowstrzymany

Unstoppable
6,9 59 997
ocen
6,9 10 1 59997
6,4 7
ocen krytyków
Niepowstrzymany
powrót do forum filmu Niepowstrzymany
ocenił(a) film na 6
koval1125

No dokładnie coś w tym stylu

ocenił(a) film na 7
koval1125

to jest na faktach, ludzie

ocenił(a) film na 6
ed_is_love

Ludziu :) Faktem jest, że pociąg sie wyrwał spod kontroli i ileś tam przejechał. Reszta to już film.

ocenił(a) film na 7
koval1125

prawdziwy pociąg również wiózł pentol, również zatrzymał go jakiś pracownik, fakciki są tutaj https://www.quora.com/Was-the-movie-Unstoppable-2010-based-on-a-true-story-What- happened-to-the-train-engineers-in-real-life-if-it-was
wiadomo, że nie wszystko jest prawdą, wszystkim znany titanic w rzeczywistości też nie przewoził głównych bohaterów; trzeba było dodać trochę dramaturgii, aby film w ogóle powstał, a nie jest to przecież film dokumentalny, więc nie bardzo rozumiem, czego się spodziewałeś

ocenił(a) film na 6
ed_is_love

Nie "pentol" jak napisałeś tylko fenol który nie jest jakąs straszną substancją i jest zagrożeniem tylko po zażyciu lub bezpośrednim zetknięciu. Co do wymogów względem filmu to mogłem sie spodziewać, że nie bedzie nakoksowaną bajeczkami nadmuchaną historyjką, zdolną wkręcic głownie młodzież gimnazjalną i to raczej tą, która ma kłopoty z nauką. Napisałem, że to dla mnie kino familijne a nie, że zły czy dobry film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones