PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792559}
7,9 3 820
ocen
7,9 10 1 3820
4,0 3
oceny krytyków
Niezwyciężeni
powrót do forum filmu Niezwyciężeni

Niesamowity

ocenił(a) film na 10

Jeszcze wojna nie skończona. Jak narazie to nic nie wygraliśmy. Jak wyjdziemy z Unii Europejskiej i będziemy samowystarczalni. Jeśli naród wykrztusi z siebie to zachłyśnięcie zachodem (mi już dawno po tym czkawka została), wtedy będzie można mówić, że jesteśmy Wolną Polską.

ocenił(a) film na 1
kochamAndzie

Widzę że obecna władza mocno namieszała Ci w głowie.....

ocenił(a) film na 10
filip1984_3

A CO MA DO TEGO OBECNA WŁADZA

ocenił(a) film na 1
kochamAndzie

Jeśli nie wiesz co do tego ma obecna władza to sobie poczytaj gazety i włącz myślenie .

ocenił(a) film na 10
filip1984_3

ty wiesz najlepiej co mam w glowie

ocenił(a) film na 9
kochamAndzie

filip poczytał gazety i włączył myślenie i dał najgorszą ocenę filmowi mówiącemu o bestialstwie niemieckich i sowieckich ludobójców, to najgorszy film, który filip w życiu widział, ponieważ filip uważa, że te wszystkie bezeceństwa, to propaganda władzy, filip :)))

filip1984_3

Chętnie się dowiem co ma obecna władza do jakości produkcji ....

ocenił(a) film na 1
buterfly

Nie chodziło mi o jakość tej produkcji, tylko o wypowiedź szanownego użytkownika KochamAndzie.....

filip1984_3

Rozumiem zatem że twoja niechęć do obecnie rządzących, ma wpływy na twoją ocenie tej produkcji ....

ocenił(a) film na 10
kochamAndzie

Idź się leczyć.

ocenił(a) film na 10
patryk_B

praktykuje juz

ocenił(a) film na 1
patryk_B

.....

filip1984_3

filip1984_3 - dla ciebie jest już za późno...Cytując zwrot z filmu "Żółty szalik" mógłbyś powiedzieć sobie, że: "Jeszcze płynę, ale kra nade mną zamarza...". Najwidoczniej uznajesz jak za czasów IIWŚ, że ten kto nie jest za Hitlerem musi być za Stalinem. Komunizm jednak wszedł ci do głowy zbyt mocno. Nie rozumiesz produkcji to nie komentuj. Lepiej jest oszczędzić sobie czasem wstydu. Wracaj do swoich konopi Filipie.

ocenił(a) film na 1
LukeInside

A jak mam rozumieć produkcję która trwa nieco ponad 4 minuty w czasie których usiłuje opowiedzieć 50 lat historii Polski ?! Ten film to kompromitacja !

ocenił(a) film na 1
LukeInside

Pozatym nigdzie nie napisałem : "Kto nie jest za Hitlerem ten musi być za Stalinem " . Bądź łaskaw nie manipulować moimi wypowiedziami :) .

filip1984_3

Tak wynika z twojej interpretacji - jeśli ktoś lubi ten film tzn., że jest jakimś pisiorkiem ze spranym mózgiem. Przecież film jest patriotyczny, a PiS jest socjalistyczny (udają partię prawicową). Gdzie więc jest zależność?

ocenił(a) film na 1
LukeInside

Z tą partią socjalistyczną to bym nie przesadzał ;) . Ale zgadzam się z Tobą że PiS nie jest i nigdy nie było partią prawicową. Zwróci uwagę że mi nie chodziło w pierwszej wypowiedzi o sam film tylko o to co napisał użytkownik KochamAndzie. Jego wypowiedź jest mocno naznaczona propagandą obecnej władzy i nie ma nic wspólnego z przesłaniem tego filmu. Nie mniej jeśli chodzi o sam film, to uważam że jest mocnym nie porozumieniem robienie filmu o 50 latach historii Polski w 4 minuty i 15 sekund. Wiele kwestii, moim zdaniem celowo, jest pominiętych. I ja bym się wcale nie czepiał gdyby nie to że za tą produkcją stoii IPN.

filip1984_3

A ja to widzę wręcz przeciwnie - krótszy filmik obejrzy więcej osób. Poza tym są w nim informacje o tym, jak Polacy ratowali Żydów i że zginęło wielu naszych. Te informacje ostatnimi czasy są zakłamywane rzecz jasna ze strony Izraela (m. in. celowe używanie zwrotu "polskie obozy koncentracyjne" oraz oskarżanie Polaków o współpracę z nazistami). Dodatkowo, filmik uświadamia, że Polska nie otrzymała żadnej pomocy i świat się od nas odwrócił. Plusy przeważają nad jakimikolwiek minusami.

Co do wypowiedzi użytkownika to ma rację i nie jest to w ogóle zw. z propagandą PiSu. Polska wpłaca do UE pieniądze w ramach członkostwa (jak każdy kraj tam się znajdujący), a powinna się rozwijać współpracując i robiąc dobre interesy. PiS sobie może tam gadać jacy to oni nie są pro-polscy, ale świadomy człowiek i tak wie swoje. Ich działania nie są pro-polskie, tylko pozorują na patriotów, mając np. układy z Izraelem. Nie trzeba było PiSu, żeby widzieć jak upadają kraje takie jak Anglia, Szwecja, Niemcy, Francja, czy Holandia.

ocenił(a) film na 10
LukeInside

dziekowa za rozwiniecie bo mi sie nie chce z takimi dyskutowac. dzieki raz jeszcze ze Ty to zrobiles haha

kochamAndzie

Mmmkay.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones