PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=853560}

Nocne kły

Night Teeth
5,3 4 964
oceny
5,3 10 1 4964
Nocne kły
powrót do forum filmu Nocne kły

7/10

ocenił(a) film na 7

Wiem że każdy lubi to co lubi ale jak dla mnie filmik na niedzielny relaks super, muzyka dobrze dobrana (dlatego nie wiem czemu taka niska ocena)mamy 2 sexowne wampirzyce szczególnie Lucy Fry uhhh ale każdy pewnie oczekiwał że film o wampirach będzie jak łowcy wampirów ale po tej i kilku innych produkcjach wiemy co się z tą tematyką stało(chyba że serial blade wróci do tradycji ale wątpię) POZDRAWIAM.

ocenił(a) film na 4
JohnCena

Moim zdaniem film jest niezły od strony wizualnej i muzycznej, ale w najlepszym razie przeciętny na wszystkich innych frontach (fabularnie na początku nawet nie jest najgorzej, ale im dalej tym bardziej robi się nijaki, rozwleczony i zwyczajnie nudny).

ocenił(a) film na 3
Sol89

Fabularnie nie jest najgorzej? Film zaczyna się od lektora, który twierdzi, że po setkach lat walk ludzi z wampirami, ci drudzy zaczęli się ukrywać a my o ZAPOMNIELIŚMY o ich istnieniu tworząc legendy i mity? Haha tak brechłem na samym początku, że śmiać się nie przestałem do końca filmu.

ocenił(a) film na 4
JohnCena

może ocena taka niska, bo to po prostu słaby film jest.

ocenił(a) film na 2
JohnCena

Film jest tragicznie zły i przede wszystkim śmiertelnie nudny, fabuła nie ma żadnego sensu, a te wamiprzyce są tak tandentne i pretensjonalne, że szkoda gadać, Typowe g od Netflixa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones