PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=264516}

Notatki o skandalu

Notes on a Scandal
7,4 36 422
oceny
7,4 10 1 36422
7,6 12
ocen krytyków
Notatki o skandalu
powrót do forum filmu Notatki o skandalu

moralnie naganne

ocenił(a) film na 7

to jest chore , nie wiem jak mozna bronic takiej milosci , takie paskudne babsztyle sa dla
mnie obrzydliwe!

ocenił(a) film na 7
Redsky

no i do tego takie typowe spojrzenie mezczyzn na kobiety , faceci uważaja ze kobiety sa jak faceci , mysla tylko o seksie az do poznej starosci . Wyznanie w dzienniku tej starej kobiety ze " przelotny dotyk nieznanego mezczyzny w metrze wyzwala dreszcz pożądania i smutek samotnosci" może wymyslic tylko facet . Stare kobiety naprawde nie mysla juz o seksie a swoja samotnosc pzrechodza w innuy sposob - nie taki zaborczy .

użytkownik usunięty
Redsky

Myślę, że mogą się takie zdarzać.

ocenił(a) film na 8
Redsky

Z Twoim zdaniem: "<przelotny dotyk nieznanego mężczyzny w metrze wyzwala dreszcz pożądania i smutek samotności> może wymyślić tylko facet". nie mogę się zgodzić. Jest to jedno z niewielu zdań, które tak bardzo mnie poruszyły w tym filmie i podpisałabym się pod nim obiema rękoma, gdybym miała tylko taką możliwość. A dodać muszę, że jestem w 100% kobietą :D Nie wiem dokładnie jak takie odczucia kształtują się wraz z upływem lat, więc być może masz rację, że "Stare kobiety naprawdę nie myślą już o seksie a swoja samotność przechodzą w inny sposób (...)". Ale z własnego doświadczenia muszę powiedzieć, że moja podopieczna, będąca już w dość sędziwym wieku 93 lat w luźnych i nie raz zabawnych rozmowach jasno wyraża swoje, za tego typu doznaniami, tęsknoty. Więc różni są ludzie i różnie pewne sprawy przeżywają :) A film polecam. Niezły, ale bez szału :D

użytkownik usunięty
Redsky

A czy ktoś broni tej miłości (jeśli można tak nazwać to uczucie łączącę Barbarę z Shebą)?

użytkownik usunięty

Pfffff.... To chyba nie widziałeś ziomek tego filmu http://www.filmweb.pl/film/Matka-2003-111712 To jest moralnie naganny film w h** na max'a!!

ocenił(a) film na 7
Redsky

od razu przypomina mi się przypadek 23-letniej Debry LaFave na Florydzie, sypiajacej ze swoim 14-letnim uczniem http://www.trutv.com/library/crime/criminal_mind/sexual_assault/debra_lafave/1_i ndex.html ... prawo złamała, ale swoją drogą ciekawe który 14-latek nie chcialby byc przez nia "skrzywdzony" hahaha

użytkownik usunięty
south-of-heaven

Przypomniał mi się jeden z odcinków "South Park". Pewien policjant wypowiedział w nim te słowa: "Gdzie były te wszystkie nimfomanki, kiedy ja chodziłem do szkoły?"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones