PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=480806}

Nowszy model

The Rebound
6,6 41 287
ocen
6,6 10 1 41287
6,2 4
oceny krytyków
Nowszy model
powrót do forum filmu Nowszy model

Pękałam co chwile ze śmiechu :D A główny bohater (Aram) po prostu jest słodki :)
Czekam na końcówkę (leci właśnie na Polsacie :) A dzieciaki to po prostu mnie rozwalają, teksty mają nie tuzinkowe :D

ocenił(a) film na 5
elleri

Też oglądam. Jakoś mnie nie śmieszy...

nokash

komedia? film spoko, ale nie komedia, no chyba że ja już taka 40 nie czająca bazy :) :)

ocenił(a) film na 5
dorotka_a

Czaisz bazę. Spoko. Poza tym film się głupio skończył i nie wiem co myśleć...

nokash

jak się cieszę że jesteś ;) ! :) :)

ocenił(a) film na 7
dorotka_a

Znowu leci na Polsacie :) I uwazam ze mozna okreslic ten film jako komedie :P

dorotka_a

Komedia, nie macie poczucia humoru ;) Końcówka dobra, nie jakiś happy end (ślub i itd) ale ładnie się skończyło :) Rzadko daje tak wysoką ocenę komedii (!) romantycznej :) 9/10.

elleri

hahaha, pewnie, takie smutasy bez poczucia humoru też dla kolorystyki społeczeństwa potrzebne. Moje dzieci mają takie teksty na codzień, więc w tym wykonaniu już mnie to nie śmieszyło, facecik.... hmmm trochę meduzowaty, ale główną bohaterkę rozumiem, i mnie nie śmieszy :) ale bardzo dziękuję Ci elleri, bo gdyby nie Ty nie wiedziałabym że to komedia :)

ocenił(a) film na 7
dorotka_a

Dla mnie był zabawny właśnie ze względu na dzieciaki. Nie mam swoich dzieci na razie, może jak będę miała to też nie będę potrafiła śmiać się z cudzych (?)

elleri

Uwielbiam ten film i systematycznie staram się do niego wracać. Pokazuje, że wiek w miłości nie ma znaczenia. Piękna historia, a samo zakończenie coś chwytającego za serce.

elleri

oczywiście sie poryczałam, kocham ten film :) właśnie oglądam go po raz 3

ocenił(a) film na 6
elleri

Sympatyczny, świetny jak ma się doła i chce się połudzić , że na końcu każdej drogi jest happy end.

ocenił(a) film na 6
elleri

Główny bohater (Aram) jest słodki?? Raczej jakiś ciotowaty :P

ocenił(a) film na 6
Ahmed_1

Film byłby lepszy gdyby nie te ciągłe wstawki seksualne. Amerykanie ciągle myślacy o seksie i bzykaniu

ocenił(a) film na 6
anngaj

Powiedziałbym, że to nie "Amerykanie ciągle myślacy o seksie i bzykaniu", a raczej twórcy w fabryce snów, chcący jak najwięcej wyciągnąć kasy z filmów, bo ich zdaniem nic tak, jak "seks i bzykanie" się temu przysłuży.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones