PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=300636}

Obcy kontra Predator 2

AVPR: Aliens vs Predator - Requiem
2007
5,2 47 tys. ocen
5,2 10 1 46522
3,3 20 krytyków
Obcy kontra Predator 2
powrót do forum filmu Obcy kontra Predator 2

Uwaga fani!!!!

ocenił(a) film na 3

Smutno się robi człowiekowi gdy filmy tego pokroju, dziś już w pewien sposób kultowe, stają się zwykłymi szmirami. Jedynka była denna, ale już dwójka przeszła samą siebie! Ohydna wręcz gra aktorska, bezpłciowość na każdym kroku, żałosny scenariusz i reżyseria, za grosz atmosfery ze starszych filmów z tej samej serii, nawet efekty specjalne brzydzą, braki budżetowe widać na każdym kroku tanie kostiumy itp itd... Wady tego filmy można by wymieniać w ten sposób długo, jedyne co zasługuje na pochwałę to muzyka choć i ta nie powala na kolana. Lojalnie ostrzegam jeśli jesteś fanem serii nawet się do tego filmu nie zbliżaj! Niech legenda pozostanie legendą.

ocenił(a) film na 2
widelec

Niestety, kłopot polega na tym, że materiał na doskonały film, który powinien trafić do rąk znakomitego reżysera (najlepiej Scotta, Camerona lub Finchera), został wręczony najpierw pajacowi, który ponad poziom przeciętny wybić się nie potrafi (Anderson), a potem bandzie błaznów-żółtodziobów, którzy już kompletnie utopili w gównie obydwie postacie (bracia Strause). Chciałym dostać w swoje ręce tego, który to wymyślił.

ocenił(a) film na 4
Der_SpeeDer

Ja nie winię reżyserów za spartolenie tych filmów. Winą obarczam Salerno. W końcu to on pisał oba scenariusze.

ocenił(a) film na 3
widelec

Nie mam zupełnie pojęcia jak z tak doskonałego i soczystego materiału można zrobic dwa tak koszmarnie nudne filmy. Weźmy transformery, materiał głupszy/bardziej dziecinny a film ogląda się znakomicie..... Jedyne co dobrego z AvP to gadżety typu figurki które świetnie prezentują się na półce:)