film

Obietnica pod jemiołą

The Mistletoe Promise
2016
1h 24m
6,1 1 089
ocen
6,1 10 1 1089
Elise zgadza się udawać dziewczynę nowopoznanego Nicka, pragnąc wzbudzić zazdrość w byłym mężu. więcej mniej
Obietnica pod jemiołą zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Elise Donner (Jaime King) prowadzi agencję turystyczną z byłym mężem Danem (Lochlyn Munro), który uwielbia utrudniać jej życie. Kobieta przypadkowo spotyka Nicka (Luke Macfarlane) - przystojnego, odnoszącego sukcesy prawnika, z którym szybko nawiązuje przyjaźń. Mężczyzna ma problem z uzyskaniem awansu ze względu na to, że jest kawalerem.Elise Donner (Jaime King) prowadzi agencję turystyczną z byłym mężem Danem (Lochlyn Munro), który uwielbia utrudniać jej życie. Kobieta przypadkowo spotyka Nicka (Luke Macfarlane) - przystojnego, odnoszącego sukcesy prawnika, z którym szybko nawiązuje przyjaźń. Mężczyzna ma problem z uzyskaniem awansu ze względu na to, że jest kawalerem. Nick prosi Elise, aby udawała jego dziewczynę na firmowym przyjęciu bożonarodzeniowym. Kobieta z chęcią przystaje na jego propozycję, chcąc wzbudzić zazdrość w byłym mężu. Aby ich plan powiódł się, przyjaciele przyrzekają sobie, że utrzymają swój związek jako platoniczny.

na podstawie
studio
Johnson Production Group
tytuł oryg.
The Mistletoe Promise
inne tytuły
Zdjęcia do filmu realizowano w Abbotsford (Kanada).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

J.w.

Aktorka też fajna.

Kto kogo?

użytkownik usunięty

Elise zgadza się udawać dziewczynę. Nickowi też to pasuje, ale były mąż Elise obiecuje pod jemiołą, że mu połamie nogi, jeżeli nadal będzie go zdradzał z Elise.

Ostrzeżenie!

ocenił(a) film na 4

Jeśli ktoś czytał książkę "Obietnica pod jemiołą", to odradzam oglądać film, bo można się bardzo zawieść. Mimo, że jest on na jej podstawie, to tak naprawdę ma z nią mało wspólnego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones