PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4596}

Obywatel X

Citizen X
7,2 11 184
oceny
7,2 10 1 11184
7,0 3
oceny krytyków
Obywatel X
powrót do forum filmu Obywatel X

2/10 porażka

ocenił(a) film na 2

Liczyłam na to, że w filmie będzie wyraźnie ukazana sylwetka pana Czikatiło, niestety okazało się, że pan reżyser skupił się na Rosji ( a właściwie ZSRR). I moim zdaniem tym spieprzył swoją robotę, ZSRR nie wygląda jak ZSRR Czikatiło nie wygląda jak rosjanin czy choćby jakiś słowianin, tylko typowy amerykaniec, samochody rodem z USA, żenada po prostu nie mogłam tego oglądać. I dałam tylko dlatego 2, że było kręcone w Budapeszcie ( ale i tak szkoda, że nie w Rosji).

mechaniczna07

Chyba pomyliłaś filmy:
http://ifotos.pl/z/wwhexqe

Zaniżasz ocenę całkiem niezłemu filmowi tylko dlatego, że miałaś o nim MYLNE wyobrażenie.
Słabo.

ocenił(a) film na 2
marcholt

Oh, wiadomo, że ocena jest subiektywna. I wiadomo, że tworzy mi się jakieś wyobrażenie już pod wpływem przeczytanego opisu.
Zwracam uwagę na detale, choćby na to czy aktorzy wyglądają na rosjanów których maja grać. więcej wiarygodności!

mechaniczna07

Zwracasz uwagę na detale tak?
z samochodami ci nie wyszło (link powyżej), natomiast co do wiarygodności aktorów jako Rosjan, zrobiłem małe porównanie: http://oi57.tinypic.com/2mzi4o6.jpg
Naprawdę na takiej podstawie dajesz filmowi 2/10?
Słabo jak cholera.

ocenił(a) film na 2
marcholt

Strasznie się przejąłeś tą moją oceną. Strasznemu filmowi 5 dałam 9/10 a Pianiście 3/10. jeden mi się podobał drugi mniej. Obywatel X w ogóle, wiec o co chodzi?

ocenił(a) film na 2
marcholt

przepraszam jeśli cię to dotknęło.

mechaniczna07

a tam dotknęło, lubię pomarudzić :D

ocenił(a) film na 2
marcholt

aż mi przykrość sprawiłeś chłopie

mechaniczna07

W sumie nie chciałem. Liczyłem, że może zweryfikujesz surową ocenę. No bo inaczej, to do "Child 44" zabraknie ci skali...

ocenił(a) film na 2
marcholt

Jeśli film jest dobry to nawet mimo moich niespełnionych oczekiwań oceniłabym wysoko. Co jakiś czas weryfikuję więc może się doczekasz. i proszę, nie zakładaj, że child44 też ocenię tak nisko. może coś mnie tym razem urzeknie :}

ocenił(a) film na 7
mechaniczna07

Pier-ol .a ja się zdrzemnę .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones