PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547450}

Oczy Julii

Los Ojos de Julia
6,4 41 742
oceny
6,4 10 1 41742
Oczy Julii
powrót do forum filmu Oczy Julii

Uwielbiam hiszpańskie horrory, za ich specyficzny klimat. Zupełnie inny od horrorów rodem z amerykańskiego kina. "Oczy Julii" może na miano najlepszego horroru hiszpańskiego nie zasługują. Ale i tak uważam, że warto ten film obejrzeć.

użytkownik usunięty
Martinho1991

To prawda,hiszpańskie horrory sa dobre.

Martinho1991

zgadzam się , oglądałam też Sierociniec i Labirynt Fauna i wszystkie te filmy zrobiły na mnie wrażenie bo nie leje się na nich krewa jest bardzo ciekawa fabuła i co najważniejsze niepewność i napięcie : )

ocenił(a) film na 3
Martinho1991

Czy "Oczy Julii" to dobry Hiszpański horror? Nie pomyślałbym nawet w ten sposób.. i dobrze że napisałeś że też tak myślisz.. Gorszego horroru nie zdarzyło mi się w ostatnim czasie oglądać.. a zapowiadał się ciekawie.

ocenił(a) film na 6
Martinho1991

Zgadza się hiszpanie zasłynęli nie tylko z Almodovara, ale również ze świetnych filmów ... powiedzmy grozy. "Oczy Julii" niestety mimo że fachowo wykonany, żadnym nowym pomysłem nie zaskakuje. Oczywiście gdyby to był film amerykański były by same ochy i achy (tak to jest jak się tłucze filmy na ilość), jednak od kina europejskiego wymaga się znacznie więcej i uważam że słusznie, a sami sobie hiszpanie w tym gatunku zawieśili bardzo wysoko poprzeczkę. Tym razem wyszło dobrze ale to troszkę za mało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones