PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547450}

Oczy Julii

Los Ojos de Julia
6,4 41 729
ocen
6,4 10 1 41729
Oczy Julii
powrót do forum filmu Oczy Julii
ocenił(a) film na 7
Ivaa

tak , tylko dla Ciebie.

ocenił(a) film na 6
My_Melody

zgadzam się,lepszy niż ''sierociniec''

ocenił(a) film na 9
My_Melody

wydaje mi się że lepszy

ocenił(a) film na 7
snija

a kogo to obchodzi ?

My_Melody

Raczej tego kto założył temat -_-

ocenił(a) film na 7
Le_Chocolat

nie powiedziałabym :]

My_Melody

Skoro zadał takie pytanie to chyba jednak.

ocenił(a) film na 7
Le_Chocolat

no chyba nie.

My_Melody

Gówniarskie odzywki. Nawet dyskutować nie potrafi ;> Żegnam

ocenił(a) film na 7
Le_Chocolat

ktoś pytał ?

ocenił(a) film na 3
Ivaa

Dzień dobry, pragnę wypowiedzieć się w tej kwestii. Nie oglądałem sierocińca, co jest przykre. Ale mogę opowiedzieć kawał:
KAWAŁ MIĘCHA
HE, HE, HE, HE :D

Ivaa

mam takie samo zdanie. Sierociniec urzekł mnie tym , że dowiadujemy sie wszystkiego na końcu i sie naweet tego nie spodziewamy. ale Oczy Julii jednak wygrywają, ponieważ cały czas jest jakaś akcja, zaskoczenie. Trzyma w napięciu.

ocenił(a) film na 7
Ivaa

Jak dla mnie Oczy Julii były lepsze, bo był tam troche lepszy, mroczniejszy klimat.

Agap0081

dzięki za odpowiedzi.
pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
Ivaa

Nie tylko dla Ciebie. Mi też bardziej się podobał<3

ocenił(a) film na 9
Ivaa

To w sumie różne filmy. W "Oczach Julii" nie ma nadprzyrodzonych elementów, ale faktycznie wydaje mi się, że ten film i bardziej trzyma w napięciu i jest ciut lepszy niż "Sierociniec".

Roy_v_beck

dzieki za odpowiedz:)

ocenił(a) film na 8
Ivaa

"Oczy Julii" to film ze znacznie mroczniejszym, wciągającym klimatem i sporą dawką napięcia, zaś "Sierociniec" to, mimo że też jest bardzo dobrym filmem, horror, w którym strach "rozładowuje" napięcie, wskutek czego ja "tylko" bałem się tego filmu, zaś "Oczy Julii" naprawdę mnie wciągnęły.

ocenił(a) film na 4
Ivaa

"Sierociniec" zdecydowanie lepszy, na "Oczach Juli" strasznie się nudziłam, akcja była zbyt przewidywalna jak dla mnie i całe napięcie prysło jak tylko Julia wzrok straciła, właściwie już po scenie z taśmą zrobiło się strasznie banalnie. Żałuje bo miałam nadzieję, że film będzie równie dobry jak "Sierociniec" a może nawet lepszy, wyszło jak wyszło...

ocenił(a) film na 9
Ivaa

Oba na równym bardzo dobrym poziomie, który lepszy kwestia gustu, tym bardziej, że dwie zupełnie różne historie, gdybym miał wybrać jeden obstawiłbym "sierociniec".

ocenił(a) film na 6
Ivaa

Zdecydowanie "Sierociniec". Fajna, niebanalna historia. "Oczy Julii" naiwnością scenariusza drażnią, przynajmniej mnie.

jaet

dzięki za odpowiedzi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones