PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=136}

Od wesela do wesela

The Wedding Singer
6,5 16 984
oceny
6,5 10 1 16984
5,7 3
oceny krytyków
Od wesela do wesela
powrót do forum filmu Od wesela do wesela

- tak my z żoną mamy "nasz film". Wedding Singera oglądaliśmy razem gdy dopiero rodziło się uczucie między nami i oglądamy go dzisiaj - już zaobrączkowani. Ten film kojarzy mi się ze wszystkim co miłe i przyjemne. Świetna muzyka, którą pamiętam z dzieciństwa, gdy brat nagrywał na Kasprzaka listę przebojów Niedźwieckiego, znajome mi zdziwienie na widok odtwarzacza CD przyniesionego przez Glena i wiele innych szczegółów z których zbudowany jest jest ciepły i wesoły klimat lat 80. Bardzo podobają mi się wyraziste barwne postaci jak np. rapująca babcia Rosie czy zafascynowany Fonziem kierowca limuzyny, rodzące się między głównymi bohaterami uczucie i szczęśliwe zakończenie - to wszystko sprawia, że ten film wciąga, poprawia humor i pozostawia w pogodnym nastroju.

wiktoratgmail

Filmu nie lubię, niestety, ale skorzystam z okazji i pozwolę sobie życzyć Wam wszystkiego najlepszego - obyście się zawsze kochali i darzyli szacunkiem:)

ocenił(a) film na 10
AlexDeLarge

Serdeczne dzięki, pracujemy nad tym cały czas :)

ocenił(a) film na 8
wiktoratgmail

Mi się film podobał właśnie ze względu na swój klimat ;) Lata osiemdziesiąte są jak dla mnie bardzo fajnie ukazane ;]
Jak poprzednik gratuluję harmonii w związku :)
Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 9
wiktoratgmail

Ten film był piękny ale to zakończenie... Ja nie mogłem jakie to było amerykańskie, ale to chyba była kpina z happy endów

ocenił(a) film na 10
wiktoratgmail

Zakladajac swoj temat,nie zauwazylam Twojego-a przeciez mialam podobnie jak Ty!Pozdrawiam Ciebie i Twoja malzonke:-)