PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710202}

Ojcowie i córki

Fathers and Daughters
7,2 22 753
oceny
7,2 10 1 22753
4,8 4
oceny krytyków
Ojcowie i córki
powrót do forum filmu Ojcowie i córki

Czy ktoś wie może jak dokładnie nazywa się zawód, który wykonuje w tym filmie główna bohaterka? Lubię pracę z dziećmi, mam z nimi świetny kontakt (obecnie pracuję w szkole) i bardzo chciałbym podjąć się takiej pracy. Jednak nie jestem do końca pewien, jak w zasadzie nazywa się zawód przedstawiony w filmie. Czy ona pracowała może w poradni psychologicznej? A może w jakimś domu opieki społecznej? Chciałbym się także zapytać, czy wiecie może, jakie studia najlepiej skończyć, aby mieć uprawnienia do wykonywania tego zawodu? Na ten moment mam tytuł magistra pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Z góry dziękuję za pomoc :)

ocenił(a) film na 9
slawmm

Pracuje w ośrodku opieki społecznej.

slawmm

U nas takimi dziećmi zajmują się terapeuci rozwojowi. Najpierw trzeba skończyć psychologię (główna bohaterka to studiowała) a później pewnie różne kursy i szkolenia w kierunku diagnozy i terapii dzieci, zaburzeń rozwojowych itp.

ocenił(a) film na 9
slawmm

Może warto spróbować resocjalizacji? Po tych studiach można pracować w domach dziecka, MOS-ach, MOW-ach i różnych miejscach, w których pracuje się z dziećmi z problemami. Ale myślę, że po Twoich studiach również możesz pracować w domach dziecka itp. tylko ta praca różni się od tego, co robiła Katie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones